Мільярдер Мохаммад Захур прокоментував фотографії колишньої дружини Камалії з синцями на обличчі

by Max

Від моменту появи в мережі фото співачки Камалії зі слідами побиття на обличчі розмови не вщухають. Суцільні розмови та жодної конкретики. Одні намагалися звинуватити в цьому колишнього чоловіка Захура, інші казали, що це новий чоловік Камалії таке з нею зробив.

Спочатку від колишнього подружжя не було коментарів щодо інциденту. Проте Камалія виходила в прямі ефіри та показувала, що з нею все гаразд. Появу фото вона не могла пояснити. Проте за колишнього чоловіка заступилася, сказавши, щоб ніхто не смів його звинувачувати та ображати.

Днями в Київ приїхав Мохаммад Захур. Разом з колишньою дружиною вони мають спільні проєкти, організацією яких вони займалися. Мільярдер дав інтерв’ю у програмі «Люкс ФМ», пояснивши, що він немає жодного стосунку до тих фото. Він не знає, що це було, припустивши, що це був грим. Тож питання появи в мережі тих фото залишаються відкритими.

До речі, зараз колишнє подружжя відправилося на відпочинок з доньками до міста Пальма-де-Майорка. В дівчат почалися тривалі канікули в англійській школі, а Камалія та Захур зразкові батьки. Тож на відпочинок поїхали всі разом.

Тебе може зацікавити