Місячний календар стрижки волосся на червень 2024 — вдалі дні для перетворень

by Max

Зробити нову стрижку, яка обов’язково приверне успіх, допоможуть рекомендації астрологів. Їхні поради стануть чудовою підмогою для тих, хто хоче виглядати привабливо щодня, інформує KURAZH.

Стрижка волосся у червні принесе задоволення, якщо вибирати найбільш сприятливий за енергетикою час. Крім того, важливо пам’ятати, що стан волосся залежить не тільки від роботи перукаря, а й стану здоров’я. Правильний спосіб життя, дотримання біологічних ритмів та повноцінне харчування допоможуть зберегти красу та привабливість на довгі роки.

1, 2 червня: перші дні літа спадний Місяць проведе в сузір’ї Овна. У цей період астрологи рекомендують стригти локони тим, хто має густу шевелюру. Нова стрижка довго триматиме форму. А ось для власників тонкого волосся найкращим вибором буде комплекс зміцнювальних процедур.

3, 4 червня: Місяць старіє і переміщається в сузір’я Тельця. Енергетика цих днів сприятлива для створення нового образу. Стрижка волосся допоможе їх зміцненню, а нова зачіска стане символом натхнення та нових перемог як у діловому середовищі, так і щодо особистих взаємин.

5, 6, 7 червня: Місяць переходить у сузір’я Близнят. Стрижка волосся в цей період небажана, особливо 6 червня, в день Молодика. Цей період можна присвятити процедурам, що доглядають, виконати які можна в домашніх умовах. Народні рецепти краси допоможуть кріпити локони по всій довжині, зробити їх блискучими та слухняними.

8, 9 червня: зростання Місяця в Раку — період суперечливий. Астрологи рекомендують стригти волосся лише в тому разі, якщо є впевненість у виборі нової стрижки. Якщо є сумніви, то волоссю краще дати спокій або записатися до перевіреного майстра, щоб скоригувати існуючу зачіску.

10, 11 червня: зростання Місяця у сузір’ї Лева додає сил і покращує настрій. Цей період — чудовий час для перетворення, особливо якщо хочеться впустити в життя зміни. Локони відростатимуть швидше, тому варто вибирати зачіски, які збережуть охайний зовнішній вигляд через час.

12, 13, 14 червня: зростання Місяця в Діві — час класичних стрижок, які не відволікатимуть уваги і подарують впевненість. Експерименти в такий період будуть недоречними, а ось класичні стрижки, а також фарбування в натуральні відтінки допоможуть залучити успіх у діловому середовищі.

15, 16 червня: Місяць набирається сил у сузір’ї Терезів. Стрижка волосся тим часом посилить привабливість і допоможе зберегти самовладання у складних ситуаціях. Астрологи рекомендують вибирати 16 число для зміни іміджу, а 15 червня зайнятися доглядом своїх локонів.

17, 18, 19 червня: з понеділка по середу зростаючий Місяць буде в сузір’ї Скорпіона. Стрижка волосся у перші пару днів допоможе залучити удачу у будь-якій сфері життя. Цей період — чудова можливість заявити про себе сміливою зачіскою. 19 червня астрологи рекомендують не стригтися, а підрівняти кінчики волосся, щоб запобігти їх ламкості.

20, 21 червня: зростання Місяця в Стрільці — неоднозначний час. Нова зачіска може спровокувати небажані емоції, тому від кардинального перетворення краще відмовитись. У цей період можна вдатися до народних способів для набуття краси та привабливості.

22, 23 червня: Повний Місяць у Козерозі 22 червня — не найкращий день для змін. Будь-які нововведення можуть з легкістю злякати успіх і послабити енергетику. Підрівняти локони краще 23 числа, щоб зробити зовнішній вигляд охайним та привабливим.

24, 25 червня: Місяць продовжує втрачати сили в сузір’ї Водолія. Ці дні можна назвати сприятливими для зміни іміджу, якщо вибирати вже перевірені стрижки. Нова зачіска може спровокувати небажані емоції, тому варто вибрати перевірений часом варіант.

26, 27 червня: старіння Місяця в Рибах — нейтральний період. У цей час астрологи рекомендують не робити екстравагантних стрижок, щоб не загострювати взаємини з оточенням. А класичні зачіски будуть доречними, допоможуть посилити привабливість та залучити до життя щастя.

28, 29 і 30 червня: Місяць повертається до сузір’я Овна. Стригти локони у цей час можна, але з огляду на структуру волосся. Астрологи рекомендують не нехтувати масками, що зміцнюють, а також заварювати цілющі трави. Відвари допоможуть зберегти волосся міцним і блискучим, наситити його силою по всій довжині.

Тебе може зацікавити