Наймодніші тренчі сезону “Весна 2023”: гід по вибору (фото)

by Max

Тренч – різновид плаща із двобортним коміром, манжетами і гудзиками – є головним верхнім одягом від перших весняних днів і аж до перших холодів узимку. І одягом не просто практичним, а дуже стильним. Часто саме тренч задає тон усьому образові: вдала модель перетворює прості джинси і сорочку на стильний look в дусі французьких красунь.

Тож до вибору тренча варто підійти уважно. В моді весни 2023 є кілька знакових варіацій тренчів – вони вірою і правдою прослужать не один сезон. Акценти різні – від великих кишень карго і асиметричного крою – до кольорів і матеріалів. KURAZH публікує гід наймоднішими тренчами сезону весна-літо 2023.

С кишенями карго

Робоча уніформа з безліччю великих кишень і гіпероб’ємними силуетами в моді 2023 – одна з визначальних. Її цитують і буквально, ввівши повальну моду на штани і комбінезони карго, і більш тонко. Ось як у Sacai, які додали до тренча великі накладні кишені карго. Із грубими чоботами – вельми актуальний образ.

Sacai

Класика

Класичний крій, довжина, колір – від світлого бежа до оливи – такий тренч завжди актуальний. Імовірно, у вас уже є такий – варто тільки трошки подумати над його подачею. Головний секрет – у стилізації класичного тренча. Весною 2023 засукайте його рукави і носіть із високими контрастними шкіряними рукавичками – дуже прикметним аксесуаром весни 2023.

Givenchy

Асиметрія

Асиметричний крій – іще один тренд сезону, який торкнувся і тренчів. Цей прийом надає свіжості досить-таки консервативній речі.

A.W.A.K.E Mode

Деконструкція

Іще один спосіб нового прочитання класичних речей – деконструкція: відсутність певних деталей, вирізи, вставки. Оголене плече і розріз на рукаві, як у Undercover, – чудовий приклад модного тренду.

Undercover

Шкіряний

Вже кілька сезонів шкіряні тренчі посідають почесне місце у списку топових трендів. Завжди актуальні чорні варіанти. Та набагато розкішніший вигляд мають світлі варіанти в традиційній для тренчів кольоровій гамі, як у Tod’s.

Tod’s

Короткий

Довжина міні розбурхує уяву дизайнерів. Тож цього сезону модними стали короткі тренчі. Наскільки це практично в реальному житті – питання. Але ж як ефектно!

Loewe

Мінімалізм

Любителі мінімалізма знайдуть віддушину для себе в цьому сезоні. Адже тренд зачепив і тренчі. Мінімум деталей, лаконічні гудзики – цікавий варінт тренчу, як у Dries Van Noten.

Dries Van Noten

Білий

Не тільки кемел, беж, олива чи хакі – класичні кольори тренчів: у новому сезоні на подіумах було багато білих тренчів. І це дуже гарно!

Тебе може зацікавити