Найпростіший спосіб підтримувати себе у формі у відпустці, харчуватися за хитрим принципом веселки

by Max

Розповідаємо, як ти можеш підтримувати себе у формі під час відпусток без жорстких дієт та обмежень.

Весна, дача, шашлики і довгоочікувана відпустка біля моря так і манять нас дати слабину і вдосталь насолодиться всіма смакотами теплого сезону. Однак якщо ти стежиш за фігурою, хочеш бездоганно виглядати і сподіваєшся без проблем влізти у всі свої сукні з минулого року, набір навіть пара-трійка зайвих кілограмів буде не доречним.

Не хочеш дотримуватися жорсткої дієти і забороняти собі абсолютно всі улюблені продукти під час відпочинку? Тоді вибирай легший і комфортніший шлях — побудуй свій літній раціон за принципом веселки. На думку фітнес-тренера Віктора Мандзяка, саме цей спосіб допоможе підтримувати фігуру в тонусі без стресів для організму та сильних поневірянь.

Основу райдужної дієти складають овочі, фрукти та зелень, яких у літній час, на щастя, в достатку. Саме вони і послужать базою в раціоні, тоді як доповнювати їх буде велика кількість чистої води, що сприятиме розгону лімфи.

«Харчування має бути побудовано за принципом веселки — з різноманітністю фруктів та овочів у раціоні. Намагайтеся вживати більше зелені — у ній міститься багато корисних макроелементів. І головне — не звинувачуйте себе за зриви, чи то зайвий десерт чи шматок піци. Все це — додатковий стрес, який відбивається на стані здоров’я, настрої. З’їли зайвого — збільшіть час пішої прогулянки чи будь-якої іншої активності», — радить фітнес-тренер.

Мандзяк також порекомендував не забувати про фізичні навантаження під час відпусток. Тобі зовсім необов’язково тренуватися у залі. У літню пору класичний спорт можуть замінити приємні прогулянки на свіжому повітрі, танці або хоча б 20 хвилин плавання.

Тебе може зацікавити