Найрозумнішою людиною в історії став Ісаак Ньютон: науковці пояснили чому

by ira

Вчені назвали сера Ісаака Ньютона найрозумнішою людиною у світі.

Спадщина цієї людини продовжує надихати науковців і мислителів і сьогодні, слугуючи свідченням того, що прагнення людини до знань, творчості та геніальності неминуче впливає на світ. Як повідомляє KURAZH, про це пише Big Think.

“По-справжньому розумна людина володіє величезним обсягом інформації з різних тем. Творчість також відіграє важливу роль; творчі мислителі можуть бачити можливості там, де інші бачать глухий кут. IQ Ісаака Ньютона залишається загадкою, оскільки в 17 столітті не існувало тестів на визначення інтелекту. Але можна з упевненістю сказати, що заповнення овалів у тестах з декількома варіантами відповідей було не в його стилі. Він, найімовірніше, закінчив би його за кілька хвилин, а потім витратив би лишній час на вдосконалення запитань”, – йдеться в повідомленні.

За даними дослідників, Ньютона вирізняє не лише його інтелект, а й глибокі знання та творчі здібності.

Сер був справжнім ерудитом, опанував фізику, математику і теологію. Також він відомий своєю відданістю релігії та алхімією.

“Що справді вирізняє Ньютона з-поміж інших, так це його неперевершений творчий потенціал. Він винайшов важливі інструменти та пристрої, які зробили революцію в науці. Для вивчення прискорення він створив похідну – фундаментальне поняття в математиці. Він також розробив інтегрування, ще один важливий інструмент обчислень, щоб знаходити площу криволінійних поверхонь. Ці інновації не існували до того, як Ньютон втілив їх у життя”, – кажуть експерти.

Вони назвали Ньютона квінтесенцією ерудита і творчого генія та прикладом ідеалу розумної людини.

“Його внесок у науку, математику, теологію та інші галузі залишається безпрецедентним. Однак, його надзвичайний інтелект був здобутий великою ціною особистих труднощів, що підкреслює, що геній часто приходить з власним набором викликів”, – резюмували вчені.

Тебе може зацікавити