Найважчий місяць: 4 знаки Зодіаку, яким ретроградний Меркурій зіпсує плани у квітні 2024 року

by Max

Кожні три місяці ретроградний Меркурій змушує всіх нас опрацьовувати якийсь аспект у гороскопі. У квітні його місія овіяна неймовірною мудрістю від Всесвіту. Планета йтиме поруч з Вузлом майбутнього, ніби радячи переглянути ті способи, якими ви намагаєтеся досягти нових цілей. Наче щось у вашому житті треба поміняти, оскільки Меркурій в Овні в цілому символізує розмову про власне Его, цінності і те, що вам потрібно для особистої реалізації. Всі зволікання у квітні потрібні для того, щоб ваш внутрішній діалог із самим собою став компасом для побудови більш правильного маршруту на щастя, інформує KURAZH.

Овен

Переосмислення себе, свого образу та планів на майбутнє — ось що чекає на Овнів у квітні 2024 року. Буде справді непростий період, коли Всесвіт дізнаватиметься, наскільки ваші цінності задоволені тим життям, яке ви ведете. Багато в чому ретроградний Меркурій з 1 квітня по 25 квітня приноситиме бажання піти в себе, хоча затемнення 8 квітня ніби натякає, що настав час брати ініціативу у свої руки і не чекати, що партнер або інші люди повинні зробити вас щасливим.

Діва

Ретроградний Меркурій йтиме по вашому сектору кризи та духовної трансформації, але з акцентом на боротьбу з «монстрами» та комплексами, глибоко захованими всередині вас. Припустимо, ви готові до побудови нових відносин або зльоту в плані кар’єри, але якісь якості вашого характеру поки що гальмують процес. Це можуть бути особисті настанови, які пов’язані з вашою вірою в себе, у свою силу, сексуальність та привабливість.

Спробуйте згадати, у який період вашого життя і хто саме змушував вас засумніватися в собі, «лякаючи» вас тим, що ви недостатньо досконалі. Ймовірно, зараз у вашому житті є люди-тригери, які знову запускають цей процес. Пам’ятайте, що дракон і принцеса завжди заодно, а значить, у якомусь плані ваші внутрішні страхи стали частиною вашої особистості. Не бійтеся змінюватися, будьте гнучкішими. Сьогодні ви вже інша людина, тому ви точно впораєтеся з усіма труднощами.

Терези

Квітень стане найнепростішим місяцем через стосунки з протилежною статтю, тому що ваш партнер нагадуватиме вам когось із минулого, або ситуація у відносинах буде феноменально схожою на вже прожиті моменти. Це все відбувається для того, щоб ви зробили калібрування із самим собою: яким ви є зараз і яким ви були колись давно? Що змінилося у вас?

Венера — управитель Терезів — буде, як і ретроградний Меркурій, у секторі партнерства та відносин. А значить все, що вам прилітатиме від людей у вигляді думок, компліментів чи критики, пов’язане з бажанням Всесвіту вказати на ті частини вашої особистості, які знову і знову ведуть вас у схожі ситуації.

Риби

У квітні ретроградний Меркурій сильно зачіпатиме вашу самооцінку, причому всі уроки будуть йти через фінансові питання. Суть у тому, що цього місяця управитель сектору партнерів та Венера, яка відповідає за подарунки та за вкладення ресурсів, йтиме по вашому сектору особистих фінансів та самооцінки. Це означає, що те, які подарунки та знаки уваги робить у ваш бік партнер, безпосередньо показуватиме, чого ви реально варті. Також, якщо у вас будуть проблеми з підвищенням зарплати, це також пов’язане з бажанням Всесвіту вказати вам, що ви недооцінили себе.

Порада на квітень від ретроградного Меркурія для Риб — переглянути свої витрати, а також знайти нове джерело заробітку та нове джерело підняття вашої самооцінки. Нехай навколо вас буде група підтримки у вигляді коханої людини і друзів, що люблять — тоді вам море буде по коліно.

Тебе може зацікавити