Навіщо Ештон Катчер вигулює дочку на повідку

by Max

Буквально днями папараці зробили досить дивний знімок 45-річного Ештона Катчера та його старшої дочки Уайєтт. Зважаючи на все, дбайливий батько Ештон якраз вів доньку до школи, адже їх з Уайєт сфотографували вранці і дівчинка була одягнена у шкільну форму. Втім, аж ніяк не форма привернула до себе увагу публіки. Люди вкрай здивувалися, помітивши, що Катчер водить десятирічну доньку до школи на спеціальному шлейці-поводку!

Дочка Ештона Катчера та шлейка-«повідець»

Старовинний тренд

Шлейка, відома серед батьків як «дитячий конвой», зазвичай кріпиться до одягу дитини в районі плечей або пояса. Використовується вона з метою убезпечити малюка від зовнішніх загроз, передаючи контроль над рухами малюка батькам. Багато сучасних тат і мами недолюблюють цей винахід, вважаючи його хворим породженням сучасного суспільства, інформує KURAZH.

Насправді такі батьки помиляються. Навпаки, «дитячий конвой» — старовинний тренд. Наприклад, на таких «повідцях» гуляли діти на картинах Рубенса. Окремо зауважимо, що використовували їх у всіх країнах, від Європи та Штатів до Азії.

Незвичайна поведінка

Загалом не дивно, що Ештон Катчер використовує «дитячий конвой» у повсякденному житті. Про дивні батьківські звички Катчера та його дружини Міли Куніс у Голлівуді вже давно ходять чутки. Колись спадкоємців пари навіть прозвали «немитишами» через неоднозначні одкровення Мили в одному інтерв’ю!

Втім, попри всі дива зіркової пари, колеги вважають Катчера та Куніс вкрай турботливими батьками. Якщо вірити друзям-акторам, знаменитості буквально порошинки здувають зі своїх дітлахів. Зусилля пари не проходять даремно — навіть на таємно зроблених папараці знімках маленькі Уайєт і Димитрій виглядають здоровими та щасливими.

Дивна деталь

У новому знімку Ештона Катчера з дочкою є лише один момент, який бентежить фанатів актора. Зазвичай дитячий конвой використовують при прогулянках з малюками до трьох, в крайньому разі до шести років. Ну а Уайєтт у 2024 році вже має виповнитись десять! Шанувальники вважають, що з дочкою-школяркою вже можна і не вдаватися до таких радикальних заходів безпеки.

Навіщо Ештон Катчер вигулює дочку на повідку. Дочка Ештона Катчера та дивні звички відомого артиста.

З іншого боку, Катчер все ж таки використовує дуже полегшену версію «дитячого конвою». Шлейка ця, як бачимо, еластична і пристібається до пояса дитини, зовсім не стискаючи рухи. І, що ще важливіше, сама Уайєт зовсім не соромиться «повідця». Навпаки, захоплено розповідає про щось батькові. Тож шкоди дитині «дитячий конвой» тут не зазнає, і це добре!

Тебе може зацікавити