Навіщо мити голову мінеральною водою: лайфхак, який замінить дорогий догляд

by Max

У звичайному житті газовану мінеральну воду краще застосовувати внутрішньо, щоб насолодитися її освіжаючим ефектом. Але якщо найближчим часом ти збираєшся у відпустку, бери на замітку цей лайфхак.

Іноді надворі стає так жарко, що виникає бажання одним махом осушити пляшку мінеральної води. А якщо є така можливість – ще й вилити частину води на себе, щоб миттєво охолодитися.

Насправді газована мінеральна вода – не менш ефективний б’юті-засіб, ніж косметична термальна вода. Ось тільки використовувати експерти її радять не як освіжаючий спрей, а замість пілінгу або шампуню, що очищає, з м’яким ефектом.

На відміну від звичайної води з крана мінералка збагачена вуглекислим газом, який відповідає за наявність у ній бульбашок. Вуглекислота має відмінну очищувальну властивість – яка особливо необхідна волоссю після купання в басейні або морській воді.

Для того, щоб змити залишки хлорки або морської солі, достатньо обполоснути волосся вмістом великої пляшки газованої води. Далі можна відразу використовувати бальзам, що відновлює: а шампунем мити голову, наприклад, через день.

До речі, іноді вуглекислоту додають до складів шампунів — саме для того, щоб отримати додатковий очищувальний ефект. Вуглекислий газ допомагає покращити ріст волосся і знижує вироблення шкірного сала, що продовжить відчуття чистоти.

Тебе може зацікавити