Не солодощі і не випічка: несподіваний продукт, який заважає позбутися зайвої ваги

by Max

Дієтологи в один голос твердять, що якщо ви хочете швидше позбутися зайвих кілограмів, то повинні дотримуватися одного простого правила: знизити кількість калорій, що вживаються, і при цьому підвищити фізичну активність. Це правильний підхід, але є нюанс, інформує KURAZH.

Рано чи пізно ваги за всіх пророблених зусиль зрадницьки показуватимуть одну й ту саму цифру. Дієтологи упевнені, що це відбувається через вживання продуктів, які сповільнюють метаболізм, а значить процес схуднення стає на паузу.

Тут, найімовірніше, багато жінок впевнено заявлять, що головне виключити цукор, борошняне, фаст-фуд, алкоголь, жирні та смажені страви, і тоді стрілка ваг знову поповзе вниз. Але є ще один підступний продукт, який заважає схудненню, але при цьому багато людей активно додають його до свого щоденного раціону, вважаючи, що він має величезну кількість корисних якостей.

Йдеться про червоне м’ясо. На думку лікарів, цей продукт хоча і містить білок, його не можна їсти щодня.

Річ у тім, що червоне м’ясо містить велику кількість насичених жирів, які не тільки гальмують процес скидання зайвих кілограмів, а й негативно позначаються на роботі серця і судин. Безпечна доза для людини на дієті 200-300 грам 1-2 рази на тиждень. Звісно, таке м’ясо краще запікати, варити або готувати на пергаменті без додавання олії.

Чудовою альтернативою такому продукту буде біле м’ясо (курка, індичка, кролик). Воно вважається дієтичним, практично не містить насичених жирів і допомагає позбутися набряків.

Тебе може зацікавити