Не залишайте дверцята шафи відчиненими: це може загрожувати великими неприємностями

by Max

Коли в житті все йде шкереберть, ми рідко пояснюємо це за допомогою прикмет. Однак деякі звичні дії та помилки можуть стати причиною конфліктів і скасуванням грандіозних планів, інформує KURAZH.

Іноді у нас не вистачає часу навести лад удома. Розкидані з ранку речі, одяг, що скупчився на стільці і немитий посуд не тільки створює візуальний шум, який позначається на фізичному стані, але і впливає на самовідчуття в цілому. Багато хто навіть не здогадується, що постійно відчинені дверцята шафи теж можуть завдати господареві квартири багато неприємностей.

Народні прикмети свідчать, що будь-які двері, включаючи меблеві, кухонні та кімнатні, завжди повинні бути міцно зачинені. Інакше на вас чекають брудні плітки, навіть у колах друзів, невдачі в особистому житті, сімейні негаразди. Наші предки вважали, що таке халатне ставлення до домашнього начиння перешкоджає успіху і успіхам мешканців, прирікає їх на труднощі і нещастя.

У багатьох культурах шафа — це провідник в інші світи. Звісно, це твердження відносне і не має наукового обґрунтування, проте варто мати на увазі, що цей предмет гардероба потребує дбайливого ставлення. Звертайте увагу на стан перекладин, стійкість конструкції. Регулярно перебирайте речі та складайте їх акуратно, використовуйте ароматичні саше та протирайте полиці. Двері відкривайте тільки в міру необхідності, тоді речі будуть менше бруднитися.

Не даремно кажуть: якщо в людини панує хаос у кімнаті, то не чекай нічого хорошого у реальному житті. Це дійсно так. Чим уважніше і ніжніше ви ставитиметеся до власних речей, одягу та посуду, тим краще складеться не тільки побутова, але особиста та професійна діяльність.

Тебе може зацікавити