Netflix надасть стипендії українським кінематографістам

by ira

Стримінгова платформа Netflix продовжує посилювати підтримку України. На цьому наголосив міністр культури України Олександр Ткаченко. Про це інформує fakty.com.ua, передає KURAZH.

За словами чиновника, вони вели переговори з регіональним директором з публічної політики в Netflix Алексом Лонгом, і співпраця дала результати.

Наприклад, Netflix повністю залишив ринок Росії, а останніми місяцями помітно зросла кількість україномовного контенту всередині платформи. Стримінгова платформа також згодна підтримувати українську кіноіндустрію – наразі йдеться про два проєкти.

Американська корпорація разом із House of Europe та Українською кіноакадемією готові надати 100 стипендій по €1 тис. українським кінематографістам. Другий проєкт – навчальні сесії, у яких візьмуть участь міжнародні експерти. Подати заявку на участь можна на сайтах House of Europe та Української кіноакадемії.

– Дякую за підтримку української кіноіндустрії! Сьогодні світ має бачити ще більше українського мистецтва. Бо воно справді неймовірне! – заявив Ткаченко.

Щоправда, зараз платформа переживає не найкращі часи – за останні місяці Netflix втратив 1 млн користувачів. Відомо, що аналітики чекали на результати гірші. На тлі актуальних показників акції на платформу подорожчали на 10%. Причини втрати – незаконні використання акаунтів одразу кількома людьми, а також нестабільна економічна ситуація у світі.

Тебе може зацікавити