Ніколас Кейдж хоче на пенсію: актор розповів, коли піде з кіно

by ira

Американський актор, кінорежисер і продюсер Ніколас Кейдж, який наступного місяця відзначить своє 60-річчя, заговорив про вихід на пенсію і завершення кар’єри. За його словами, ще 3-4 фільми, і він вирушить на заслужений відпочинок.

Як інформує KURAZH, про це оскароносний актор розповів журналу Vanity Fair.

“Можливо, у мене залишилося ще три або чотири фільми. Я відчуваю, що сказав те, що повинен був сказати про кіно. Я думаю, що я просунувся в кіно настільки далеко, наскільки міг”, — наголосив він.

Кейдж розуміє, що йому залишилося всього “хороших 15 років”, враховуючи, що його батько Август Коппола помер у віці 75 років 2009 року після серцевого нападу.

“Що я хочу робити протягом цих 15 років, використовуючи мого батька як модель? Мені дуже ясно спало на думку, що я хочу проводити час зі своєю сім’єю”, — каже знаменитість.

Актор виховує 15-місячну доньку Августу Франческу, яку йому народила п’ята дружина Ріко Шибата. Вона молодша за свого чоловіка на 31 рік. Пара вже два роки перебуває у шлюбі.

Старшому синові Ніколаса, Вестону, 26 грудня виповниться 33 роки. Його матір’ю є акторка Крістіна Фултон, з якою Кейдж знімався в картині “Очі змії”. У нього також є 18-річний син Кал-Ел, якого йому народила третя дружина Еліс Кім під час 13-річного шлюбу.

Тебе може зацікавити