Німецький Playboy потрапив у скандал через модель на обкладинці

by ira

Німецький еротичний журнал Playboy розкритикували через експеримент з моделлю. На обкладинку нового випуску глянцю потрапив фемінний чоловік Джеральдін Шабрак, а автором скандального знімка став фотограф родом з Маріуполя Денис Карлінський.

Вибір фотографії чоловіка-моделі в жіночому образі став розчаруванням для багатьох користувачів. Коментарі допису Playboy в Instagram рясніють негативними повідомленнями. Про це інформує obozrevatel.com, передає KURAZH.

Найновіший випуск приурочено до 50-го ювілею чоловічого журналу. Він став десятим у серії “50 років. 50 обкладинок”, де автори дали можливість різним художникам та фотографам створити для легендарного журналу свою унікальну роботу.

На обкладинці німецького видання Джеральдін Шабрак позує в чорній сукні, яка відкрила його татуювання на тілі. Для завершеного образу візажисти зробили моделі яскравий макіяж. Також можна помітити, що фемінний чоловік зробив світлий манікюр.

На обкладинці німецького видання Джеральдін Шабрак позує в чорній сукні

Автором знімка став фотограф з Гамбурга Денис Карлінський, який жив у зруйнованому російськими окупантами Маріуполі. В підписі до допису йдеться про те, що уродженець України спершу планував присвятити обкладинку бойовим діям в рідній державі, однак згодом зрозумів, що “неможливо зобразити жах війни”.

Експеримент Playboy не сподобався читачам, які звикли бачити на сторінках журналу та його обкладинці красивих сексуальних жінок, тому вони різко розкритикували авторів нового випуску.

“Яке дно”, “Прощавай, Playboy. Що з тобою сталося?” “Г’ю Гефнер перевертається в труні”, “Взагалі не в тему”, – йдеться в коментарях.

Експерименти Playboy не сподобалися читачам
Користувачі розкритикували роботу фотографа

Варто додати, що під час повномасштабної війни в Україні фотограф Денис Карлінський присвячує кожний свій допис у Instagram Маріуполю і доносить до читачів, що росіяни знищують українські міста.

Тебе може зацікавити