Ополіскуйте водою і забудьте про укладання мусом: 5 головних секретів догляду за фарбованим волоссям

by Max

Пофарбовані локони потребують ще більш ретельного догляду, ніж натуральні. Щоб старання твого колориста не пройшли даремно, дотримуйся цих зовсім нескладних правил.

Відразу ж після фарбування волосся виглядає просто неймовірно. Однак цей чарівний ефект минає вже через тиждень, якщо ти не дотримуватимешся грамотної техніки догляду за волоссям, яке зазнало фарбування. Тут немає нічого складного: просто запам’ятай основні принципи і не допускай помилок.

Відмовся від мусу

Якщо до фарбування ти звикла укладатися мусом, то тепер використовувати його зможеш лише у крайніх випадках. До складу продукту входять спирти, які швидко позбавлять колір інтенсивності. Краще підбери собі більш щадні засоби стайлінгу, які не будуть обнулювати результат фарбування.

Не мий голову щодня

Тут все цілком логічно: що частіше ти миєш голову, то швидше вимивається колір. Тож про щоденне миття варто забути: натомість спробуй перейти на режим «через день». Якщо і за такої умови зберігати свіжість шевелюри складно, можеш чергувати миття з шампунем і звичайне ополіскування водою.

Не забувай про кондиціонер

Навіть якщо до фарбування ти не потребувала кондиціонера, тепер він має стати чи не головним засобом догляду. Засіб допоможе зберегти колір від зовнішніх впливів, і він не потьмяніє раніше часу.

Використовуй маску

Раз на тиждень нанось на волосся глибоко зволожуючу маску. Секрет простий: волосся збереже колір насиченим, тільки якщо буде достатньо наповнене вологою.

Захищайся від сонця

Якщо відразу після фарбування ти вирішиш відправитися на відпочинок до спекотних країн, то не забудь захищати від UV-променів не тільки шкіру, а й волосся. Допоможуть використання спеціального спрею з SPF, а також косинки, панами та бейсболки. Якщо порушиш це правило, то вже за тиждень активного перебування на сонці колір втратить свою інтенсивність.

Тебе може зацікавити