Ознаки того, що ваш колишній, як і раніше, відчуває до вас любов

by Max

Розлучення не завжди означає, що ви викреслюєте один одного із серця та думок. Експерти із відносин назвали ознаки, що ваш колишній подумки з вами ще не розлучився, інформує KURAZH.

Найпростіший спосіб з’ясувати це — спитати прямо. Щоправда, ніхто не гарантує, що у відповідь ви почуєте правду. До того ж, таке питання практично завжди недоречне. Психологи вважають, що можна й не питати — просто трохи проаналізувати поведінку колишнього. Він назвав чотири ознаки, що ви досі займаєте дуже багато місця у його голові.

Він стежить за вами в соцмережі

Заходить на сторінку, залишає лайки, реакцію сториз, а іноді навіть запитує, як справи.

Якщо він справді забув вас, яка йому справа до того, як у вас справи, чим ви живете та чим зайняті? Єдина причина, чому чоловікові це все може бути цікаво — він розраховує дізнатися, як ви поставитеся до перспективи відновити спілкування, вважають фахівці.

До того ж так ви точно його згадуватимете — сповіщення про те, що він залишив лайк під вашим постом, навряд чи залишиться непоміченим.

Він вітає вас із днем народження

Поки ви були разом, міг і забути, а зараз ні-ні. Не має значення, яким чином він вас вітає: дзвінок, повідомлення, букет з кур’єром. Посилання завжди одне — чоловік хоче, щоб ви знали: у ваш особливий день він пам’ятає і думає про вас.

Він дає зрозуміти, що часто згадує вас

Наприклад, може надіслати фото та сказати, що воно нагадало йому про вас. Причина тут найчастіше в тому, що чоловік просто нудьгує і не може перестати про вас думати. Це така завуальована спроба привернути вашу увагу. Чи вона спрацює — залежить від вас.

Він не зводить з вас очей

Якщо ви опиняєтеся у спільній компанії, ви постійно помічаєте, що він стежить за вами очима. Це вірна ознака, що ви займаєте його думки, а спроби встановити зоровий контакт говорять про його потяг.

Отже, якщо ви відчуваєте, що ваші почуття до нього ще не охолонули — цілком можливо, що це взаємно.

Тебе може зацікавити