Піна для гоління: лайфхаки щодо застосування

by ira

Існує безліч способів, як можна використовувати піну для гоління в господарстві.

Про це розповідає KURAZH з посиланням на prostoway.

Самі популярні лайфхаки :

Порадада № 1

Піну для гоління можна використовувати для чищення ручок стінки, шаф, дверних ручок. Невелику кількість піни наносимо на ручки та протираємо. Буквально за секунди, ручки будуть сяяти. Усі плями легко очищаються, все знежирюється. Якщо не знали про такий спосіб, то беріть на замітку.

Порада №2

Піну для гоління також можна використовувати проти запотівання скла. Піною можна протирати дзеркало у ванній кімнаті. Після цього воно не запітнітиме. Але це потрібно робити на регулярній основі. Також піною можна протирати скло автомобіля, окуляри. Беремо чисту серветку. Наносимо трохи піни та добре натираємо окуляри. Після цього вони стануть кристально чистими.

Порада №3

Також за допомогою піни для гоління можна очищати плями на оббивці дивану. Це особливо актуально для тих, хто має маленьких дітей. Невелику кількість піни наносимо на пляму. Залишаємо для контакту на 10 хвилин. Чистимо все щіткою і потім протираємо вологою ганчірочкою. Усі плями віддаляються за лічені хвилини. Якщо не знали про такий спосіб, то беріть на замітку.

Порада №4

Піна для гоління добре видаляє жирні плями. На пляму потрібно нанести піну, дати поконтактувати 5 хвилин і протираємо чистою серветкою.

Піна швидко висихає, не залишає слідів на одязі. Від жирної плями не залишиться і сліду.

Також перед пранням можна так само нанести трохи піни на пляму. Піна також розкішно все знежирить. Тому наприклад, якщо виходячи з дому ви випадково поставили пляму на одязі, то не турбуйтеся. Просто нанесіть трохи піни на пляму. Дайте час на контакт та протріть чистою серветкою. Піна для гоління проти жирних плям працює 100%. Цей спосіб вже перевірений.

Тебе може зацікавити