Після зйомок кліпу Сабріни Карпентер освятили історичний вівтар: деталі

by ira

Кліп на пісню “Feather”, частину якого зняла 24-річна американська співачка Сабріна Карпентер у 100-річній церкві Благовіщення Пресвятої Діви Марії в Брукліні, спричинив скандал і призвів до того, що служителям церкви знову довелося освятити вівтар.

Як повідомляє KURAZH, про це пише Daily Mail.

У музичному відео тривалістю майже 3,5 хвилини Сабріна з’являється в пікантних вбраннях і вбиває чоловіків, які образили її. У якийсь момент вона йде до церкви, щоб бути присутньою на похороні, де проходить повз кілька трун пастельних тонів, на одній із яких є напис “RIP B ****”. Вона — у чорному боді з пишним верхом і темних капронках, а на голові в неї чорна фата.

Місцевий єпископ, отець Роберт Бреннан, жахнувся від змісту відео та заявив про своє невдоволення місцевою парафією, яка не стала на заваді його зйомці.

“Парафія не слідувала єпархіальній політиці щодо зйомок на церковній території, яка включає в себе перевірку сцен і сценарію”, — заявив він.

Парафія спочатку заявила, що продюсерська компанія “не змогла точно передати відеоконтент”, але розслідування засвідчило, що в документах, переданих парафії, міститься достатній опис “неналежної поведінки, яка не підходить для церковного святилища”.

Через затримку ухвалення рішення Бреннан оголосив, що вікарія парафії Джеймі Джантелло відсторонено від посади, хоча він залишиться в церкві як пастор.

Після цього оголошення Бреннан і Грімальді провели месу відшкодування збитків, під час якої єпископ благословив вівтар святою водою.

“Завдяки проведенню цієї меси єпископ Бреннан відновив святість цієї церкви й усунув збитки”, — повідомили в єпархії.

Парафія Благовіщення Пресвятої Богородиці, розташована у Вільямсбурзі, що в Брукліні, заснована 1863 року та була місцем збору американців литовського походження. Ця парафія — єдина, де щотижня проводяться недільні меси литовською мовою.

Тебе може зацікавити