Полякова спалила кокошник на Лисій горі

by ira

Співачка Оля Полякова спалила свій кокошник на Лисій горі у Києві. Знаменитість вирішила пройти “обряд очищення” попрощатися зі своїм кокошником, якому тепер не місце у її костюмерній.

Як повідомляє KURAZH, про це Полякова розповіла в Іnstagram.

Спалила кокошник в прямому ефірі!!… Я давно для себе вирішила, що мій глядач в Україні! … Головний убір, російський кокошник зробив мене відомою та в пізнаванною артисткою далеко за межами України. І хоч я відмовилася від кокошника вже багато років тому, змінивши його на корону, він здавався мені невинним і кумедним предметом, який просто займав місце у моїй костюмерній, – розповіла вона.

Співачка спалила кокошник на пагорбах Татарки, де стояли давньослов’янські поселення й проводили містичні ритуали наші пращури зробити обряд очищення. Одна з найбільш містичних гір столиці Щекавиця, знаходиться на околиці Подолу і була названа на честь одного з братів-засновників Києва.

Полякова також побажала росіянам, які прийшли в Україну з війною і вчиняють жорстокі злочини, лишатися ніг та рук прямо на кордоні.

Я хочу, щоб усі, хто йде до нас з війною на кордоні у них забиралися ноги і руки, щоб при одній думці про те, щоб іти в Україну в них голова боліла і рвало. Щоб вам тут було пороблено.

Тебе може зацікавити