Поради від спеціалістів, як без наслідків відмовитись від солодкого

by ira

Цукор – це залежність, не можемо без солодкого, без цукерок, тортиків та тістечок. Але якщо покращити якість життя, якщо схуднути, набрати м’язову масу і упорядкувати тіло, потрібно відмовитися від солодкого, передає KURAZH.

Перше, що потрібно зробити, це викинути все солодке з дому.

Прибрати все, що заважає твоєму схуднення. Усі солодкі булочки, печиво, цукерки. Хтось може сказати, що в мене діти, діти їдять солодке, вони люблять це. Але хто привчив їх їсти солодке? Діти – це наше відображення, якщо ти вестимеш здоровий спосіб життя і їсти корисні продукти, то й діти візьмуть із тебе приклад і теж полюблять це. Давайте дітям правильні та корисні продукти, солодощі можна замінити на фрукти, може навіть сухофрукти. З дитинства формуватимуться правильні звички у вашої дитини.

Це дуже важливий момент, якщо ти десь залишиш заначку, вона не дасть тобі спокою, ти обов’язково дістанешся до неї та з’їсиш. Тому попіклуйтесь про те, щоб вдома не було солодощів зовсім.

Друге, не доводь себе до тваринного голоду

У цьому може допомогти дробне харчування, їште 3-4 разів на день. Якщо ви завжди будеш ситим, організму не захочеться з’їсти якусь гидоту у вигляді тортика, щоб поповнити свої запаси. Бери їжу з собою, немає можливості, зараз купа інших варіантів та доставка їжі, і на кожному розі кафе та ресторани, де можна нормально поїсти. Більше їж білка та клітковини.

Третє – потрібен час.

Так, відразу відмовитися від залежності, від звички, яку ти виробляв довгий час, не вийде. Знадобитися приблизно від тижня до двох тижнів. Повністю відмовитися вийде приблизно за місяць. Тут залежить і від вашого бажання теж і наберися терпіння, у кожній справі треба працювати і бути терплячим. Результат, який ти отримаєш, вартий того.

Четверте, знайди мотивацію.

Дай обіцянку, дай її собі чи знайомим. І звичайно обов’язково постав перед собою ціль. Мета стати стрункішими, мета бути здоровими, мета зберегти якість шкіри.

Коли, як не зараз? У нас немає другого шансу, саме зараз треба щось міняти, якщо цього не зробиш ти, то ніхто інший за тебе не зробить.

Коли якщо не зараз ставати гарним та сильним? Коли починати любити себе та піклуватися про себе? Потрібно діяти тут і зараз. Прийми рішення та відповідальність за своє життя. 

Їжте більше фруктів, які містять мінімум цукру і іноді можна додати до раціону протеїнове печиво або батончики, обов’язково вивчайте склад. Деякі протеїнові та фітнес батончики містять цукор.

Експерт перерахувала ефективні правила, які допоможуть скоротити кількість цукру у раціоні

1. Просте, але ефективне правило: не купуйте його додому. Якщо вдома немає нічого, звісно, не факт, що ви не підете в магазин біля дому, але спокус все ж менше.

2. Не прибирайте відразу цукор повністю з життя, це буде важко, я завжди залишаю пацієнтам допустиму норму. Для початку приберіть солодкі напої або їжте солодке 1 раз в день щось одне. Не один торт, мої хитрі підписники, а один шматочок або 1 цукерка. Так, це не одне і те ж, але якщо ви будете їсти різноманітно, баланс буде збережено.

3. Заміна – наше все. Міняємо смачні покупні мюслі з купою цукру на домашню гранолу. Або йогурт з добавками на білий йогурт з фруктами, доданими вами вдома. До чаю нарізайте яблуко зелене тонкими скибочками, а не беріть пачку печива. Буде складно, але ви швидко звикнете.

4. Вивчайте склад. Можливо, ви до кінця і не знаєте, скільки їсте цукру. Він є в хлібі, соусах, в абсолютно несолодких, з вигляду, мюслі і тд. Якщо почати хоча б звертати увагу, записувати, скільки чого ви їсте, вже отримаєте перші результати.

5. Не забороняйте собі солодке! На жаль, сучасний і модний світ диктує нам повну відмову від цукру. Почуття провини змушує нас обмежувати його повністю, потім зрив, знову обмеження і так до нескінченності. Нехай краще буде 1 цукерка кожен день, ніж плитка відразу раз на тиждень.

Ілюстративне фото (pexels.com)

6. Готуйте самі! Вчіться і пробуйте нове, разом з сім’єю. Зробіть сирники або пиріг, де ви бачите СКІЛЬКИ цукру ви кладете. Ви зрозумієте, що вам смачно і так.

7. Не заїдайте емоції. Це найскладніше. Але щоденник допомагає зрозуміти, коли і чому ви їсте солодке, відстежте: сумно чи нудно вам, злитеся або радієте. Будемо вчитися отримувати емоції не з їжі!

Увага! Цей контент має виключно інформаційний характер і не містить жодних медичних порад. З приводу прийому ліків, встановлення діагнозів та інших медичних порад зверніться до лікаря.

Тебе може зацікавити