Звички, які шкодять волоссю: поради трихологів

by ira

Є багато способів, якими ми псуємо текстуру волосся, що призводить до його погіршення і випадання. Нерідко ми несвідомо пошкоджуємо свої локони повсякденними звичками.

Як передає KURAZH, про це інформує Ukr.Media.

Ось список речей, які фахівці-трихологи не рекомендують робити заради збереження густоти волосся.

Мити занадто часто

Часте миття шампунем може серйозно пошкодити волосся. Велика кількість хімікатів, що містяться в них, змивають натуральні олії з шкіри, що робить його сухим, тьмяним і слабким від коренів.

Наносити кондиціонер на шкіру голови

Волосся після миття важливо кондиціонувати — це допомагає зберегти його структуру і гладкість, робить його краще захищеним від пошкоджень. Але кондиціонер завжди слід наносити строго на волосся, оскільки його нанесення на шкіру голови закупорює її пори і погіршує кровопостачання. В результаті волосяні цибулини слабшають і волосся випадає.

Подовгу тримати волосся стягнутим

Збирати волосся в пучки або хвіст дуже зручно, особливо якщо дуже жарко, але це шкодить локонам. Тривале стягування послаблює його коріння і пошкоджує шкіру голови. Тим, хто звик до зібраного волосся, потрібно час від часу розпускати його і давати відпочити.

Часто розчісувати

Надмірне розчісування робить коріння слабким і призводить до випадання великої кількості волосся.

Розчісувати мокре волосся

Така звичка призводить до ламкості і випадання волосся, а також послаблює коріння. Дайте волоссю висохнути природним чином протягом деякого часу, а потім делікатно розчешіть його гребінцем з рідкими зубами. До цього моменту краще користуйтеся пальцями.

Тебе може зацікавити