Поширені помилки жінок під час догляду за шкірою навколо очей

by Max

У догляді за шкірою навколо очей багато нюансів, які нерідко ігноруються. Ця зона дуже чутлива, тому неправильний догляд за нею може призвести до передчасного старіння шкіри, появи темних кіл, набряклості та інших неприємних проблем. Косметологи назвали п’ять поширених помилок під час догляду, яких варто уникати, інформує KURAZH.

Невідповідні продукти

Одна з ключових помилок — це застосування кремів та сироваток, не призначених спеціально для шкіри навколо очей. Якщо на кремі написано “зволожуючий”, це ще не говорить про те, що він підходить для шкіри обличчя. Адже ці продукти часто містять сильніші активні інгредієнти, які можуть викликати роздратування і навіть алергічні реакції у ніжній зоні навколо очей. Саме тому потрібно використовувати лише ті засоби, на яких є позначка «для догляду за шкірою навколо очей».

Ігнорування сонцезахисних засобів

Засоби з SPF потрібно використовувати у будь-яку пору року, навіть коли ви у місті, а не на пляжі, і в тому разі, якщо небо затягнуте хмарами. І обов’язково слід захищати чутливу зону. Для догляду за шкірою довкола очей випускаються спеціальні засоби. Звичайні сонцезахисні спреї або молочко для тіла однозначно не підходять. Деякі бренди випускають зручні ролики або стики, які одночасно доглядають цю зону, а також захищають від ультрафіолету.

Занадто активний масаж

Про масаж навколо очей, який допомагає запобігти зморшкам і «гусячим лапкам», багато хто чув. Однак не всі знають, що при неправильному виконанні масажу шкоди для чутливої зони значно більше ніж користі. Занадто інтенсивний тиск або тертя можуть пошкодити ніжну шкіру та викликати її подразнення. Використовуйте легкі погладжувальні рухи при нанесенні кремів або сироваток, щоб уникнути травмування шкіри. А за масажем краще таки звертатися до професіоналів.

Залишати макіяж на ніч

Залишки макіяжу, у тому числі й навколо очей, здатні забивати пори та сприяти появі запалень та вугрів. Тому дуже важливо ретельно очищати шкіру навколо очей перед тим, як лягти спати. Для цього слід використовувати не мило, а м’які засоби, спеціально розроблені для цієї зони.

Недостатнє зволоження шкіри

Якщо у вас суха та зневоднена шкіра, то зона навколо очей страждає подвійно. Недостатнє зволоження чутливої шкіри може зробити зморшки більш помітними та викликати роздратування. Окрім щоденного зволоження, не забувайте робити маски, активно використовувати патчі, проходити курс процедур.

Тебе може зацікавити