Про що говорить розбита чашка: прикмети та забобони

by Max

Трапляється, що під час затишного домашнього чаювання або під час миття посуду чашка раптом вислизає з незграбних рук. Наслідки такої події бувають найрізноманітніші: ємність може абсолютно не постраждати, може отримати тріщину або втратити ручку, а то й зовсім розлетиться на безліч осколків. Її може впустити хтось із домочадців або гість, який заскочив “на вогник”. Посудина, що впала, іноді містить палючу рідину, а іноді зовсім порожня. Залежно від обставин обізнані люди передбачать щастя або невезіння, грошові втрати або повний душевний комфорт, інформує KURAZH.

  • Розбитий вщент власний посуд обіцяє несподіваний прибуток і сприятливі зміни. “Гостьовий” варіант пророкує конфлікти і взаємне нерозуміння.
  • Горнятко, що постраждало лише частково (тріщина, скол або ручка, що відламалася), попереджає, що найближчим часом краще нічого важливого не робити. Адже фортуна на деякий час забуде про ваше існування.
  • Якщо на підлозі опинилася чашка, заповнена будь-якою рідиною, то на її власника чекає успіх у справах і значний прибуток.
  • Трапляється, що подія з посудом щасливо обходиться без втрат: посудина після падіння залишається абсолютно неушкодженою. Якщо з вами стався саме такий випадок, то живіть спокійно, оскільки у вашому житті не передбачається серйозних змін.

Тебе може зацікавити