Принц Вільям вирушить у закордонну поїздку без своєї принцеси: що сталося з Кейт Міддлтон

by Max

Принц Уельський підтвердив, що поїде до Сінгапуру на саміт інновацій Earthshot Prize у листопаді.

41-річна принцеса Уельська не приєднається до свого чоловіка принца Вільяма на церемонії вручення премії Earthshot Prize 2023 у Сінгапурі 7 листопада. Як передає KURAZH, про це пише People.

Принцеса Кейт залишиться вдома, щоб доглядати за своїми трьома дітьми протягом важливого тижня. 10-річний принц Джордж цього тижня має скласти шкільні іспити, і його мати буде вдома у Віндзорі, щоб підтримати його. Наразі Джордж навчається в шостому класі школи Ламбрук у Беркширі, де також навчаються його молодші брат і сестра — принцеса Шарлотта і принц Луї.

Оновлення інформація про поїздку з’явилася після того, як принц Вільям офіційно підтвердив, що поїде в Сінгапур.

Принцеса Кейт порушить традицію, пропустивши третю щорічну церемонію нагородження, яку вона відвідувала останні два роки. 41-річний принц Вільям заснував премію Earthshot Prize 2020 року для просування ефективних підходів до розв’язання найгостріших екологічних проблем у світі й планує вручати премії до 2030 року.

Церемонія відкриття престижної екологічної премії відбулася в Лондоні в жовтні 2021 року, за нею послідував другий цикл у Бостоні в грудні 2022 року.

Тебе може зацікавити