Принц Брунею Матін показав свою наречену (фото)

by ira

Принц Брунею Абдул Матін поділився новою фотографією з заручин зі своєю нареченою Анішею Ісою-Калебич. 32-річний член королівської сім’ї Брунею і один із найзавидніших і найбагатших холостяків світу зайшов в Instagram, щоб поділитися чарівним знімком зі своєю майбутньою дружиною.

Як інформує KURAZH, про це пише Daily Mail.

Абдул Матін, чий акаунт в Instagram дуже популярний, регулярно ділиться в соціальних мережах своїми приблизно двома мільйонами підписників інформацією про свій насичений спосіб життя.

Матін, син султана Брунею і його колишньої другої дружини Хаджі Міріам Абдул Азіз, одружується з Анішею пізніше цього місяця — за чутками, на весіллі будуть присутні принц і принцеса Уельські.

На світлині Абдул і його наречена продемонстрували парні образи в ділових костюмах.

6f7ecff2 8b3054097d975abe20e893f4e201c53c
Принц Брунею Абдул Матін з нареченою АнішеюФото: Instagram tmski

Пост Абдула, який швидко набрав понад 500 тисяч лайків, супроводжували підписом: “Бажаю вам усього найкращого у 2024 році”.

Старші сестри Матіна, принцеси Фадзіла та Азема вже пов’язали себе узами шлюбу в січні 2022 року і січні 2023 року відповідно.

Тепер настала черга й Абдули. Весілля, як повідомили в палаці, відбудеться в середині січня і триватиме з 7 по 16 січня 2024 року.

Святкування, яке триватиме дев’ять днів, розпочнеться з церемонії одруження, після чого відбудуться виступи музикантів королівського двору, щоб офіційно відзначити початок весілля.

Урочиста церемонія одруження відбудеться 11 січня в мечеті Султана Омара Алі Сайфуддіна.

Після цього відбудеться королівський весільний прийом з розкішним банкетом, на який запросили гостей з усього світу.

Тебе може зацікавити