П’ять напоїв, які корисно пити перед сном

by ira

Необхідно стежити за якістю сну, яка багато в чому залежить від того, що ти п’єш. Отже, є напої, здатні допомогти наростити м’язи, стабілізувати рівень цукру в крові та скинути кілька кілограмів, інформує KURAZH.

Отже, перед вами п’ять таких напоїв, котрі корисно пити перед відходом до сну.

Молоко

Склянки молока (теплого або холодного) може сприяти міцному і здоровому сну завдяки триптофану і кальцію, що містяться в ньому. Більше того, в молоці є білок, який зміцнює м’язи та сприяє їх росту.

Ромашковий чай

Гарячий кухоль цього чаю підвищує рівень гліцину в організмі – нейротрансмітера, який заспокоює нерви і діє як м’який седативний засіб. Також ромашка підвищує температуру тіла, завдяки чому нашому організму доводиться охолоджувати себе, що дозволяє засипати швидше.

Більш того, ромашка стабілізує цукор і допомагає у втраті ваги. Здається, вибір очевидний.

Кефір

Багатий на пробіотики кефір впливає на наш кишковий мікробіом, збільшуючи в ньому число здорових бактерій, які покращують травлення, а також допомагають більш ефективно поглинати вітаміни та мінерали.

Крім того, дослідження, опубліковані у виданні British Journal of Sports Medicine, показали, що кефір покращує сон, а також допомагає ефективніше зробити вранішнє тренування.

Коктейль із соєвим протеїном

Соя як і молоко чи білковий порошок наповнена амінокислотою під назвою триптофан. Згідно з дослідженнями, проведеними в Бірмінгемському університеті, ця амінокислота покращує якість сну, а також знижує рівень кортизолу, що дає змогу боротися з надмірною вагою.

Вода

Що може бути універсальнішим за воду? По-перше, вона має відновлювальний ефект під час сну, а по-друге, людина відчуває менше сонливості протягом наступного дня, якщо вип’є трохи води перед сном.

Найголовніше в цій справі – не пити її занадто багато, інакше тобі доведеться вставати вночі.

Тебе може зацікавити