Ранкове умивання: кому дерматологи забороняють процедуру

by ira

Ранкове умивання обличчя — найважливіший б’юті-ритуал, від якого залежить здоров’я і зовнішній вигляд шкіри. Через неуважне ставлення до цього етапу догляду багато дівчат страждають від появи запалень і подразнень. Підвищена сухість так само може бути пов’язана з неякісним умиванням обличчя — адже дуже важливо добре змивати з шкіри вечірні засоби перед тим, як наносити денні, щоб не зіпсувати ефект, який ними чиниться.

Як передає KURAZH, про це інформує Ukr.Media.

Насправді ранкове умивання необхідне не всім — і може тільки нашкодити,

Декому з нас все ж варто трохи почекати з ранковим умиванням. Дерматологи рекомендують так чинити тим, хто після пробудження займається спортом або бігає. Причому не в приміщенні, а на відкритому повітрі — і в холодну пору року, яка вже настало майже у всіх регіонах нашої країни.

За ніч на поверхні шкіри виробляється певна кількість себума. Зазвичай ми поспішаємо скоріше змити його очисними засобами і насолодитися «скрипучою» чистотою. Однак якщо незабаром після пробудження вас чекають активні заняття на вулиці, краще просто почистити зуби, а умивання залишити до моменту повернення додому.

Особливо корисно почекати з умиванням тим, хто під час тренувань сильно потіє. Так обличчя буде ще надійніше захищене від перепадів температур, і не відповість на корисні заняття спортом дискомфортними відчуттями на поверхні шкіри.

До речі, якщо у вас суха і чутлива шкіра, і ви не мислите життя без використання пом’якшуючих кремів і засобів проти роздратування, можете нанести їх на шкіру перед вуличним тренуванням, минаючи етап вмивання. А потім, повернувшись додому, почати всю б’юті-рутину спочатку. Після тренування шкіра буде більш прихильно реагувати на доглядові засоби — завдяки поліпшеній мікроциркуляції і перепадам температур на вулиці і в приміщенні.

Тебе може зацікавити