Сальма Хайек розкрила свій секрет краси: чому зірка не коле ботокс

by ira

Актриса Сальма Хайек, якій вже 56 років, ділиться секретами своєї нев’янучої краси. Вона стверджує, що не вдається до “уколів краси” та ботоксу, натомість, знаходить інші способи підтримувати свою шкіру та тіло в ідеальному стані.

В інтерв’ю в подкасті Келлі Ріпи Let’s Talk Off Camera, Хайек зізналася, що вона користується мікрострумовими процедурами для обличчя та радіоліфтингом. Але це ще не все – актриса також любить йогу та медитацію. Вона зазначає, що ці тренування допомагають їй тримати своє тіло у тонусі, особливо з урахуванням проблем зі здоров’ям, з якими вона стикалася, повідомляє KURAZH.

“Моя дивна медитація допомагає мені забути про час, це так весело!” – ділиться Хайек.

За її словами, ця систематичність допомагає їй підтримувати красу та молодість шкіри. Актриса отримує чимало компліментів за свою зовнішність, але наголошує, що це вимагає постійних зусиль. Вона переконана, що мікроструми та радіоліфтинг можуть не підійти всім, але для неї вони стали ефективними засобами догляду за собою.

Сальма Хайек признає, що коли забуває займатися йогою та процедурами, вона відразу ж відчуває зміни на своїй шкірі. Вона підкреслює, що систематичність і ретельний догляд – ключові фактори для підтримання своєї приголомшливої зовнішності, яка не залишає байдужим нікого.

Тебе може зацікавити