Сценаристка “Друзів” звинуватила акторів у псуванні сценарію через власні амбіції: подробиці та відео

by ira

Сценаристка серіалу обвинувачує акторів у навмисному руйнуванні сценарію, відкидаючи жарти, запропоновані сценаристами, і примушуючи їх безперервно переписувати репліки. Будучи колишньою сценаристкою та продюсеркою, Петті Лін працювала над такими серіалами, як “Відчайдушні домогосподарки”, “Пуститися берега”, а також була частиною культового серіалу “Друзі”.

Вона стверджує, що акторський склад проявив “незадоволеність” ситкомом, який зробив їхні імена відомими, інформує KURAZH з посиланням на NYpost.

Лін розповіла, що почала свою кар’єру як сценаристка для Друзів у липні 2000 року. Як відомо, прем’єра серіалу відбулася 1994 року, тому на той момент це був уже сьомий сезон, а актори Дженніфер Еністон, Девід Швіммер, Кортні Кокс, Меттью Перрі, Ліза Кудроу та Метт Леблан уже стали знаменитостями.

“Актори, здавалося, були незадоволені тим, що були прикуті до застарілого серіалу, тоді як вони могли розвиватися, і мені здавалося, що вони постійно ставлять собі питання, як кожен конкретний сценарій може їм допомогти”, – сказала Лін.

Вона звинуватила акторів у тому, що вони навмисно псували сценарій, відкидаючи жарти, запропоновані сценаристами, та змушуючи їх знову й знову переписувати репліки.

“Вони рідко говорили щось позитивне, а коли порушували проблеми, то не пропонували реальних рішень. Вважаючи себе хранителями своїх персонажів, вони часто стверджували, що ніколи не зроблять і не скажуть те й це. Іноді це було корисно, але загалом ці сеанси мали жахливий, агресивний характер, у якому не було тієї легковажності, яку можна було б очікувати від створення ситкому”, – додала сценаристка.

Вона стверджує, що сценаристи шоу “були поступливішими”, ніж на будь-якому іншому шоу, над яким їй доводилося працювати. Вони йшли назустріч акторам.

“Здебільшого ми говорили про секс просто для розваги. Які протизаплідні засоби ми використовували? Чи займалися ми сексом під час менструації? Чи засинали ми коли-небудь під час сексу? Коли я відповіла “ні” на останнє запитання, один із авторів пожартував: “Це тому, що ти незаміжня”, – додала Лін.

Тебе може зацікавити