Секрет привабливості лише в одній звичці: неочікувана відповідь

by ira

Подумайте, з якою людиною вам буде приємніше спілкуватися: з тим, хто завжди позитивний, не відмовляється від оптимізму і навіть у складних ситуаціях знаходить щось позитивне, або з тим, хто завжди налаштований негативно і легко виходить з себе? Очевидно, вибір нескладний. Якщо ви прагнете зробити себе більш привабливою особистістю, зміна лише однієї звички може вам в цьому допомогти, інформує KURAZH.

Перестаньте злитись. Відмовтеся від постійного роздратування на себе та оточуючих. Забудьте про роздратування на різні обставини та події. Позбудьтесь злості щодо невдач і незручностей. Не дозволяйте роздратуванню впливати на вас через те, що щось не виходить або хтось, на вашу думку, кращий за вас. Не тримайте у собі ці негативні емоції, а замість цього навчіться керувати ними.

“Легко сказати, але як це зробити. Адже навколо стільки всього, що виводить із рівноваги”, — скажете ви.

На цей випадок ось вам кілька корисних порад.

  • Не гнівайтесь на навколишніх, тому що, в порівнянні, у них є те, чого немає у вас. Єдина людина, з якою ви можете себе порівнювати — це ви у вчорашньому дні. Прагніть бути кращими з кожним новим днем. Заведіть щоденник успіху по тижнях і записуйте в нього всі ті моменти, де ви цього тижня стали кращими, ніж ви були минулого тижня.
  • Прийміть як факт, що ви не можете сподобатися всім. І навіть якщо ви навчитеся ходити по воді, завжди знайдеться один поганий смертний, який крикне: “Дивіться, він не вміє плавати”.
  • Приймайте людей такими, якими вони є. Повірте, якби людина вміла жити по-іншому, вона жила б по-іншому. Але вона живе так, як уміє жити.
  • Протягом дня силою думки концентруйтеся лише на приємних думках. Спеціально шукайте все добре, що з вами відбувається. Наш настрій залежить від того, про що ми думаємо. Думайте про хороше.
  • Відловлюйте думки, які викликають у вас почуття агресії. Відловлюйте та намагайтеся подивитися на неприємну ситуацію з іншого боку. Силою думки завжди шукайте плюси. Якщо ви не шукаєте плюси і провалюєтеся в негатив, негатив логічним чином посилюється, а якщо починаєте шукати плюси, то він слабшає.

Для цього можете використовувати хитру психологічну фразу “Це як подивитися”, “Могло бути гірше” та слово “Зате”, яке допомагає швидко зібрати в моменті все те хороше, що у вас в принципі є в житті.

  • Засумнівайтесь у думці, що те, що з вами сталося або відбувається, дійсно настільки погано, що ви обов’язково маєте злитися, переживати та засмучуватися.

Для цього використовуйте наступні фрази: “Стоп, це чиясь думка чи це істина”, “Стоп, це мої думки чи це факти”.

  • Попрацюйте над своєю впевненістю та самооцінкою. Чим ви впевненіше у собі, тим менше ви хочете злитися. Тут важливу роль відіграє те, як ваші очікування збігаються з результатами. Чим краще збігаються, тим міцніша ваша впевненість.

Тебе може зацікавити