Серіал про Гаррі Поттера: що відомо про роль Роулінг у створенні стрічки

by ira

Компанія Warner Bros. Discovery Inc. вирішила створити серіал про Гаррі Поттер. Він може отримати відразу сім сезонів – по одному на кожну з книг Джоан Роулінг. 

Warner Bros. продовжує переговори з цього питання, представники компанії вже говорили з Роулінг. Про це інформує KURAZH з посиланням на УНІАН.

“Компанія сподівається, що серіал стане наріжним каменем нової потокової стратегії, про яку наступного тижня буде оголошено материнською компанією HBO, Warner Bros. Генеральний директор цієї компанії, Девід Заслав, і глава HBO Кейсі Блойс працювали над тим, щоб переконати Роулінг зняти новий серіал, але угода не завершена”, – вказує видання.

За даними джерел, в новому серіалі фанати Поттера зможуть глибше зануритися в світ, описаний Роулінг в її книгах. У кожному сезоні планується повністю розкрити кожну з частин історії про чарівника.

У Warner Bros. поки що відмовляються від коментарів. Однак видання стверджує, що вже відомо про роль Роулінг у створенні серіалу. Так, письменниця братиме участь у створенні серіалу, проте вона не буде повністю залучена в роботу над кожною серією. 

Тебе може зацікавити