Шакіра вперше розповіла про розставання з Жераром Піке

by ira

Співачка Шакіра вперше порушила мовчання й відверто розповіла про розставання з футболістом Жераром Піке — батьком її двох дітей.

Про це інформує KURAZH з посиланням на НВ.

«Про це справді важко говорити, тим більше, що це вперше, коли я говорю про цю ситуацію в інтерв’ю. Я мовчала і просто намагалася все обміркувати. Хм, і так, мені важко про це говорити, особливо тому, що я все ще переживаю це, і тому, що я перебуваю на очах публіки, і тому, що наша розлука не схожа на звичайну розлуку. Тож важко довелося не тільки мені, а й моїм дітям. Неймовірно важко», — зізналася зірка.

Шакіра додала, що ситуацію погіршує підвищена увага преси.

«Це складно. І я намагався приховати ситуацію від своїх дітей. Я намагаюся захищати їх, бо це моя місія номер один у житті. Але потім вони чують щось у школі від своїх друзів чи натикаються на якісь неприємні новини в інтернеті, і це їх дуже зачіпає, розумієте? Папараці ночують перед моїм будинком, цілодобово та без вихідних. І немає місця, де я можу сховатися від них із моїми дітьми, крім власного будинку. Ви знаєте, ми не можемо погуляти в парку, як звичайна сім’я, або піти з’їсти морозиво, або зайнятися чимось без папараці, які стежать за нами. Тож це важко», — поділилася вона, натякнувши на те, що в школі дітям розповідають про нову дівчину Піке, з якою, за чутками, він не повинен був з’являтися на публіці протягом року після розставання з Шакірою, щоб зберегти спільну опіку над дітьми.

Тебе може зацікавити