Що говорить прикмета, якщо метелик сів на людину

by Max

Творчі особистості бачать у метелику веселку фарб і легке сприйняття життя. Езотерики бачать у безтурботній істоті, що пурхає з квітки на квітку, чисту душу безгрішного створіння. Любителі філософствувати звернуть увагу на дивовижне перетворення незграбної й непоказної гусениці на тендітну й елегантну істоту. А що означає поява метелика для забобонної людини, особливо якщо комаха обрала для відпочинку її плече або іншу частину тіла?

  • Метелик опустився просто до вас на голову? Приготуйтеся до тривалого вояжу. Що більша спокусниця, то довше ви подорожуватимете. Одночасно прикмета обіцяє приємну зустріч із давнім другом. Можливо, ви поєднаєте обидва передбачення, вирушивши відвідати свою малу батьківщину.
  • Комаха, яка обрала місцем для відпочинку обличчя, дарує не надто приємне відчуття. Однак повірте, що дрібну незручність варто потерпіти. Адже вона обіцяє господареві носа чи щоки необмежене щастя. У Тибеті навіть роблять на обличчі татуювання у вигляді метелика, щоб гарантувати собі удачу та процвітання на все життя.
  • Згідно зі східними тлумаченнями, строкатокриле створіння, що опустилося на руку, віщує власникові кінцівки везіння в любовних справах. Щасливчика, який помітив живу прикрасу на лікті, кисті або передпліччі, обов’язково відвідає справжнє почуття, причому воно неодмінно виявиться взаємним.
  • Часто комаха вибирає для тимчасової посадки ліве або праве плече. У цьому випадку передбачення разюче відрізняються одне від одного. Якщо візит тендітного створіння на правий бік обіцяє приємну зустріч із давніми друзями, то відвідування лівого плеча попереджає про біду. Знайте, що у вас є вороги, які старанно планують неприємності за вашою спиною.
  • Райдужне створіння, що присіло відпочити на живіт, більшості людей віщує просто приємні дрібниці. Однак для молодих жінок подія має особливе значення. Якщо заміжня дама ще бездітна, то на неї чекає швидка вагітність. Уже вагітна жінка може сподіватися на благополучні пологи, а незаміжня дівчина — на весільні дзвони.
  • Трапляється, що тендітне створіння вшанує своєю увагою частину ноги: коліно, гомілку або ступню. Незалежно від місця “посадки” прикмета пророкує, що на господаря кінцівки чекає приємна подорож. Вона не буде пов’язана з професійною сферою й обов’язково порадує новими яскравими враженнями та безтурботним проведенням часу.

Тебе може зацікавити