Що може трапитися, якщо ви знайдете чужий телефон, згідно з прикметами

by Max

Мобільний телефон — неодмінний супутник і незамінний помічник кожної сучасної людини, що має до того ж і чималу матеріальну цінність. Часто його втрата стає справжньою катастрофою, обіцяючи власнику не тільки додаткові витрати, а й безліч різноманітних проблем організаційного характеру. Але ж окремим щасливчикам трапляється виявити цей цінний аксесуар у громадському місці, в транспорті або просто на дорозі. Що ж може віщувати така знахідка новому власнику, інформує KURAZH.

Якщо вам пощастило знайти телефон у чохлі, то можете бути впевнені, що найближчим часом фортуна супроводжуватиме всі ваші починання. Проблеми вирішуватимуться самі собою, загублені речі та гроші несподівано знайдуться, а самотнім людям пощастить зустріти свою половинку.

Обережно слід поставитися до мобільної знахідки без “одягу”. Найчастіше в такому вигляді зустрічаються магічні підклади. Цим способом хтось намагається перенести на іншого свої проблеми чи хвороби. Особливо небезпечно піднімати стільниковий, виявлений на перехресті.

Інші цінні знахідки можна очистити від негативної енергії за допомогою води або вогню, але з телефоном зі зрозумілих причин такий ритуал провести не вийде, якщо ви хочете мати справний пристрій. Тому навіювана і забобонна людина повинна просто обійти підозрілу річ стороною.

Тебе може зацікавити