Шість приголомшливих сумок для нового сезону осінь-зима 2022

by ira

Дизайнери щосезону створюють такі моделі сумок, що не закохатися у них просто неможливо. Продемонструємо найстильніші сумки з показів осінь-зима 2022: час покаже, яка стане новою it-bag, а ось яку ви захочете терміново забрати додому.

Як передає KURAZH, про це пише wworld.com.ua.

Сумки-подушки

Якщо восени вас, як і нас, долає нестерпне бажання поспати просто на робочому місці або в транспорті, не зайвим буде запастися сумкою-подушкою.

Серця

Мода нульових вже змиває сучасні тренди, як цунамі, яке не можна зупинити. Якщо після сумок-сердечок настане ера перламутрових помад, ми не здивуємось. Хоча стійте, адже вона вже настала!

Хобо

Ці моделі, схожі на півмісяці (або рогалики) не відпускають модниць та погрожують залишитися в їхніх руках ще мінімум на сезон. А ми й не проти – зручні, місткі, стильні сумки ще нікому не заважали.

Величезні тоути

Якщо в сумці не можна пронести із собою половину будинку і перекласти туди третину багажу з валізи, проходячи контроль в аеропорту, то навіщо вона взагалі потрібна? Бездонні тоути восени-2022 бубдуть однозначно на коні та на піку популярності. Ми ж збираємось наповнити їх планами на наступне літо та робочими дедлайнами — сподіваємось, вони це витримають.

Сяючі

Якщо блиск і паєтки ви дозволяєте собі лише на Новий рік, пропонуємо переглянути ваші погляди. Сяяти не шкідливо ніколи, і восени теж! У Balenciaga, Cult Gaia та Off-White з нами згодні на всі сто: ви – зірка, так що не соромтеся свого блиску.

Пухнасті

Дівчинка загортається в пухнастий плед і залишається вдома, жінка бере в руки свою хутряну сумку і йде підкорювати світ. План дій на осінь такий – ви з нами?

Тебе може зацікавити