Школярка винайшла рюкзак, який очищує повітря

by ira

Дівчинка з Гай-Бертона, Гаддерсфілд, Елеонор Вудс створила рюкзак з вбудованим фільтром і вентиляторами, які мають очищати повітря від забруднення. На винахід сумки дівчинку надихнула її мати, яка хворіє на астму.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на News.Sky.

Винахід 12-річної школярки Breathe Better Backpack, який може фільтрувати повітря для захисту людей від забруднення, виграв національний конкурс інновацій у Лондоні.

“У Лондоні Елеонор Вудс представила реальне втілення свого продукту, підкоривши суддів високотехнологічним ранцем, який “виглядає круто, допоможе виводити дітей на вулицю та бореться з застудою”, – йдеться у повідомленні.

Дівчинка хотіла своїм винаходом полегшити стан хворої мами, які важко дихати, адже у неї астма. Він також розроблений, щоб допомогти друзям і однокласникам залишатися в безпеці.

“Моє покоління дійсно знає про забруднення, і ми проводимо уроки про це в школі разом із поширенням хвороб. Це ще одна причина, чому я створила це, тому що стає набагато гірше”, – розповіла Елеонор.

Її творіння працює на сонячній енергії та динамо-машині, яка перетворює механічну енергію в електричну, має вбудований фільтр і вентилятори для очищення повітря. Рюкзак синій і прикрашений бульбашками, що, за словами Елеонор, додало рюкзаку “чистої теми”.

“Якщо лише кілька людей почнуть ним користуватися, це може бути дуже корисним для планети”, – додала вона.

Фото: news.sky


Тебе може зацікавити