Штучний інтелект показав дорослу принцесу Шарлотту: схожа на Діану

by ira

Принцесу Шарлотту переосмислили дорослою за допомогою штучного інтелекту, і шанувальники королівської сім’ї кажуть, що вона разюче схожа на принцесу Діану.

Як передає KURAZH, про це пише Daily Mail.

Восьмирічна принцеса Шарлотта завоювала серця королівських спостерігачів своєю широкою посмішкою і здатністю тримати обох своїх братів під контролем.

Але хоча у Шарлотти темне волосся, як і у її матері, багато фанатів вважають її точною копією свого батька. А також відзначають схожість із покійною королевою Єлизаветою.

Тепер фотографії, зібрані за допомогою штучного інтелекту, створили в уяві образи того, який вигляд Шарлотта могла б мати в дорослому житті, і фанати зізналися, що дивлячись на “приголомшливі” світлини, на яких зображено покійну бабусю Шарлотти, принцесу Діану, вони відзначають і їхню схожість.

На приголомшливих зображеннях Шарлотта зображена в повсякденному одязі і сукні, що підходить для балу, в комплекті з тіарою, що нагадує головний убір з квітковим візерунком, який вона носила на коронації короля Чарльза в травні.

На кожному із зображень видно разючу схожість з обома її батьками.

Відео набрало понад 1,7 мільйона переглядів і викликало справжній ажіотаж у мережі.

Шанувальники королівської сім’ї зайшли в розділ коментарів, щоб поділитися своїми думками про зображення, і один користувач сказав: “У неї погляд Діани і посмішка її матері”.

Другий додав: “У мене на очі навернулися сльози, я побачив Діану”.

Третій написав: “Вона трохи схожа на королеву Єлизавету. Яка вона приголомшлива красуня!”.

Тебе може зацікавити