Штучний інтелект показав оновлену зірку фільму “Барбі” Марго Роббі: нереально красиві фото

by ira

Прихильники акторки вирішили зробити фото за допомогою штучного інтелекту і показати, який вигляд може мати Роббі в житті та у кіно.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на Instagram-сторінку прихильників акторки.

Звісно, всі застосунки штучного інтелекту роблять майже однакові кадри, вони просто змінюють зовнішність зірок та роблять їх більш ляльковими. Варто сказати, що він додав образам Марго здебільшого дитячих рис.

Зрозуміло, що в реальності неможливо зустріти людей з такою ідеальною зовнішністю, бо це стандарти краси діснеївських принцес. Проте саме ці фото дають жінкам зайвий привід комплексувати з приводу своєї краси та відповідності стандартам.

0 14
7 7
6 6
7 8
0 15

Штучний інтелект показав, як може виглядати Марго Роббі (фото: instagram.com/margotteliserobbie)

Та варто розуміти, що це лише тренд. А вони є актуальними лише певний проміжок часу. В той час, коли природність та доглянутість – це основа жіночої краси та впевненості у собі.

Тож, фото головної акторки найпопулярнішого фільму “Барбі”, жодним чином не вплинуть на її реальну красу, яку можна побачити у серіалах, фільмах та на особистій сторінці акторки в Instagram.

Оскільки Роббі стала прототипом ляльки “Барбі”, то всі образи, які зробили прихильники, схожі на її персонажа у фільмі. Проте за основу взяті фотокартки з реального життя актриси.

Деякі з них особисті, деякі зі світських заходів, де Марго була у вишуканих образах та красивих вбраннях.

Штучний інтелект і робить іграшкові образи, але коли ці фото з зіркою лялькової історії, то виникає ще більше зацікавленості, чим же у фільмі її зовнішність відрізняється від фото, що спрограмував ШІ.

1 23
6 7
6 8
4 8
7 9
9 2
9 3

Штучний інтелект показав, як може виглядати Марго Роббі (фото: instagram.com/margotteliserobbie)

Тебе може зацікавити