Скандали королівської сім’ї: Меган Маркл та Кейт Міддлтон посварилися через сукню принцеси Шарлотти

by Max

Принц Гаррі у своїй книзі “Запасний” розкрив усю причину сварки Меган Маркл та Кейт Міддлтон за кілька днів до весілля у 2018 році. Він опублікував листування між двома жінками, яке нарешті пролило світло на те, що тоді сталося, і що спричинило те, що Кетрін нібито довела до сліз майбутню дружину молодшого принца, пише KURAZH.

Згідно зі скрином листування, Кейт написала Меган, що сукня Шарлотти, зшита “за французькими мірками”, тобто без “живої” примірки, мішкувата, довго і сидить некрасиво, через що дівчинка розплакалася. Герцогиня Кембриджська наполягає, що вбрання дочки, як і сукні всіх подружок нареченої, необхідно перешити.

Безпосередньо посилаючись на свою племінницю — порушення конфіденційності, яке, напевно, розсердить його брата Вільяма, — Гаррі наполягає, що інцидент був спровокований його невісткою Кейт, яка виглядала роздратованою тим, що не відповідала на повідомлення на добу. За словами принца, його наречена була надто зайнята розбірками з батьком, який за гроші знявся для папараці. Коли ж відповіла, то відправила нову родичку до свого кравця, на ім’я Аджай, написавши, що той чекає на них із донькою у палаці.

Скриншот листування Кейт Міддлтон та Меган Маркл

Після ще кількох повідомлень Кейт відповіла Меган “Добре”, і на цьому листування закінчилося.

За словами Гаррі, коли він прийшов додому, то побачив, що його наречена “плаче на підлозі”. Він був “з жахом”, побачивши її такою засмученою, але не думав, що це катастрофа, оскільки емоції були зі зрозумілих причин розжарені. Гаррі сказав Меган, що “Кейт не хотіла нічого поганого”.

Наступного ранку тодішня герцогиня Кембриджська прийшла з квітами та листівкою, щоб попросити вибачення. Гаррі спеціально пише, що найкраща подруга Меган, Ліндсі, була на кухні, коли вона з’явилася, ніби натякаючи, що він може довести свою версію подій.

Протягом багатьох років існувало кілька різних версій того, хто примусив плакати.

Спочатку стверджувалося, що Меган змусила Кейт плакати, і це припущення настільки розлютило Сассексів, що вони розпочали війну зі своєю пресслужбою і вимагали внести виправлення.

Коли офіційні особи відмовилися, заявивши, що це викличе більше питань про інцидент і створить прецедент для розмов про особисті сімейні справи, пара ухвалила, що це ще один приклад того, як палац не бажає заступатися за них.

Справді, це було одне з перших питань, які Меган торкнулася у своєму інтерв’ю Опрі, а Гаррі згодом наполягав у їхніх документальних серіях Netflix минулого місяця, що це продемонструвало, як палац був готовий брехати, щоб захистити його брата, але не говорити правду про них.

Тебе може зацікавити