Таро-прогноз на тиждень з 22 по 28 квітня 2024 року

by Max

Зазирнути у майбутнє може кожен, якщо скористається перевіреними способами. Один із таких — розклади карт, які попередять у разі непередбачених ситуацій та допоможуть ухвалити правильні рішення, інформує KURAZH.

Овни

Аркан «Місяць» говорить про те, що Овни можуть зайти в глухий кут, якщо довірятимуть пліткам, домислам і чуткам. По цій карті важливо прислухатися до внутрішнього голосу та уважно стежити за тим, що відбувається. Так буде простіше вчасно оминути неприємності і не викликати на себе проблем.

Карта «Колісниця» закликає Овнів не зволікати та активно працювати над покращенням власного майбутнього. За цим Арканом важливо правильно оцінювати свої сили, щоб не братися за нездійсненні проєкти.

«Верховна жриця» у розкладі — карта мудрості та інтуїції. Вона закликає представників сузір’я до уваги та порядку у всьому. Аркан обіцяє позитивні зміни тим, хто зможе контролювати свої емоції і не піддаватиметься впливу чужої думки.

Тельці

Карта «Вежа» говорить про те, що Тельцям настав час попрощатися з тим, що заважає розвитку внутрішнього потенціалу. Аркан обіцяє позитивні зміни тим, хто дивиться правді у вічі і не намагається втекти від реальності, сховавшись за ілюзіями.

Аркан «Колісниця» застерігає Тельців: представники сузір’я можуть взяти на себе непосильну ношу, переоцінивши сили. Аркан символізує ривок уперед і успіх, проте для цього важливо залишатися зібраними, пильні та відповідальні.

Аркан «Імператор» підтримує другу карту розкладу, закликаючи Тельців до мудрості. Згідно з цією картою, необхідно прислухатися до досвідчених людей і переймати їхній досвід. Представників зодіакального сузір’я не залишать без допомоги та підтримки, однак про імпульсивність доведеться забути.

Близнята

Карта «Колесниця» говорить Близнятам про те, що початок тижня важливо провести активно. Аркан обіцяє прорив і подальший успіх тим, хто не зволікатиме, але при цьому пам’ятатиме про відповідальність і не переоцінюватиме своїх можливостей.

За картою «Диявол» настає час випробувань, які важливо пройти з честю. Аркан говорить про те, що марні ризики та довіра неперевіреній інформації може коштувати дорого. Це означає, що Близнятам важливо вірити лише фактам та своїй інтуїції.

Аркан «Імператор» обіцяє нові успіхи та підкорення вершин, але для цього Близнята мають виявити розсудливість. Фінансове становище також покращиться, якщо представники сузір’я перестануть сумніватися у своїх здібностях.

Раки

Аркан «Закохані» закликає Раків до відповідальності та дисципліни. Карта говорить про те, що незабаром життя зміниться, а отже, треба виявити пильність. Це допоможе не зайти в глухий кут, піддавшись емоціям або не проханим порадам.

Карта «Колісниця» говорить про те, що Раки стоять на порозі змін. Можливо, щастя знаходиться на відстані, тому не відмовляйтеся від відряджень та подорожей. Можливо далеко від будинку Раків чекає нова посада або доленосна зустріч.

«Помірність» у розкладі — карта помірності та відповідальності. Раків чекають нові успіхи в тому разі, якщо прислухатися до себе, залишити поспіх і вдумливо вирішувати питання в міру їхнього надходження.

Леви

Аркан «Колесо фортуни» віщує події, якими не вдасться керувати спочатку. Левам важливо пам’ятати про відповідальність, щоб правильно розподілити сили та розпочати гру вчасно.

Аркан «Сонце» говорить представникам цього сузір’я про стабільне майбутнє, а отже, варто втілювати в життя мрії, розвиватися і не зупинятися на досягнутому.

«Місяць» у розкладі — карта, що символізує таємниці, які можуть стати явними лише за уважного ставлення до деталей. За цим Арканом можуть виникнути непередбачувані складнощі, тому не треба розголошувати нікому своїх планів та довіряти сумнівним особам.

Діви

Карта «Верховна жриця» попереджає Дів про те, що недбалість і неуважність можуть призвести до небажаних наслідків. Аркан обіцяє успіх і процвітання у тому випадку, якщо представники сузір’я будуть зібраними та відповідальними.

Аркан «Сонце» говорить про завершення труднощів, набуття щастя та нових можливостей. Діви зможуть поставити крапку у серйозній роботі, отримати гідну нагороду та насолодитися своїми досягненнями.

Карта «Імператриця» символізує мудрість і закликає Дів до обережності. Поспіх загрожує провалом та неприємностями, тому не варто спішно приймати рішення та прискорювати перебіг подій.

Терези

Початок тижня, судячи з карти «Правосуддя», буде відповідальним. Терези зможуть залучити до життя позитивні зміни, якщо перестануть сумніватися у своїх силах і навчаться давати відсіч заздрісникам.

Карта «Імператор» говорить про те, що Терези зможуть зайняти лідерські позиції та знайти підтримку з боку владних людей. Цей Аркан говорить про перспективи, які стануть доступними для тих, хто не боїться долати труднощі на шляху до перемоги.

«Смерть» у розкладі — карта, що віщує позитивні зміни. Терези не повинні боятися прощатися з минулим — все старе відійде на другий план і дасть можливість почати щось нове та захопливе.

Скорпіони

По карті «Місяць» Скорпіонам необхідно прислухатися до внутрішнього голосу, щоб не опинитися у скрутному становищі. Аркан вказує на страхи, які можуть перешкодити виконанню планів та важливих завдань, а також збити з правильного шляху.

«Повішений» у розкладі — карта вимушеної зупинки. Аркан закликає Скорпіонів не стукатися у зачинені двері. Настав час зайнятися раніше відкладеними справами, щоб переключити увагу, а потім з новими силами і свіжим поглядом виконати завдання, що не піддаються.

Аркан «Колісниця» вказує на необхідність активних дій. По цій карті подорожі та роз’їзди допоможуть Скорпіонам намітити нові цілі, познайомитись з потрібними людьми та розвинути навички дипломатії.

Стрільці

«Маг» у розкладі на початку тижня — карта, яка закликає Стрільців активно працювати над залученням у життя потрібних змін. За цим Арканом потрібно слідувати до своєї мрії, використовуючи внутрішній потенціал і таланти.

Аркан «Дурень» закликає представників сузір’я не ставитися недбало до своєї роботи та помічати деталі. Перед Стрільцями відкриватимуться нові горизонти, а отже, з’явиться можливість наблизитися до щастя і навіть зірвати куш.

Карта «Повішений» закликає до пильності. За цим Арканом час відпочинку ще не прийшов, а значить, у вихідні доведеться контролювати справи та обов’язки. Після їхнього виконання Стрільці можуть дозволити повноцінний відпочинок.

Козероги

Аркан «Вежа» говорить про порушення перебігу подій, проте піддаватися паніці не можна. Козероги зможуть привернути успіх, якщо дивитимуться правді в очі і перестануть боятися брати на себе відповідальність.

Карта «Ієрофант» символізує мудрість і дотримання правил. По цій карті представники сузір’я зможуть отримати цінні підказки від своїх наставників, а також отримати свободу від домислів та необґрунтованих страхів.

«Імператор» — карта влади та раціонального мислення. По ній кінець тижня буде ідеальним для здійснення планів, особливо якщо йдеться про ведення бізнесу. Аркан говорить про додаткові джерела доходу, які Козероги зможуть отримати, якщо перестануть відволікатися на другорядні завдання.

Водолії

Карта «Сонце» знаменує довгоочікуваний успіх та завершення чергового етапу. Водолії на початку тижня зможуть насолодитися своїм тріумфом, а також визначитися з подальшими планами та здійснити задумане без проблем та перешкод.

«Імператор» у розкладі — карта наполегливої праці та вміння знаходити вірні шляхи у розвиток. Перед Водоліями відкриються приємні перспективи, а отже, не можна зупинятися на досягнутому та сумніватися у своїх силах.

За картою «Мир» будь-які починання отримують додатковий імпульс, а отже, можна сміливо братися за складні довгострокові проєкти. Аркан обіцяє Водоліям матеріальний успіх і здобуття свободи від проблем. Не виключено, що представники сузір’я вирушать у подорож, де зможуть розкрити таланти та знайти нові цілі.

Риби

Карта «Імператриця» говорить про те, що початок тижня важливо провести у спокійному ритмі. Риб чекає успіх, але для цього важливо зосередитися на першочергових завданнях і виконати їх самостійно.

Аркан «Вежа» закликає Риб до відмови від слідування ілюзіям. Карта говорить про те, що зміни в житті потрібно приймати з оптимізмом та вірою у світле майбутнє. Такий настрій допоможе впоратися з тимчасовими перешкодами на шляху до особистого щастя.

Карта «Маг» говорить про активне завершення тижня. Представники сузір’я відкриють нові можливості, якщо слідуватимуть за мрією і перестануть сумніватися у собі.

Тебе може зацікавити