Том Круз ображається на родину Бекхемів: у чому причина

by ira

ЗМІ стало відомо, чому насправді 61-річний американський актор Том Круз не хоче миритися з родиною Бекхем понад 10 років.

Як повідомляє KURAZH, про це пише New York Post.

Чутки про те, що голівудська зірка більше не спілкується з Вікторією, 49, та Девідом, 48, Бекхемами, з’явилися ще у 2009. Тоді таблоїди припускали, що зіркове подружжя з Великобританії надало перевагу компанії Ештона Кутчера та Демі Мур, а не Тома Круза та Кеті Голмс.

Колишній чоловік Кеті Голмс вважає, що Бекхеми використовували його, тому що на той момент вони тільки переїхали до Лос-Анджелеса і потребували підтримки зіркових друзів.

“Том робив для них усе, коли вони лише переїхали до Лос-Анджелеса. Він фактично дав їм ключі від міста. Він влаштував для них вечірку, щоб познайомити з усіма важливими людьми, а як тільки вони утвердилися, вони його покинули!” — розповідає інсайдер.

Попри понад 10 років з моменту конфлікту між знаменитостями, Круз досі не бажає миритися із зірковим подружжям. Проте Девід та Вікторія намагалися налагодити стосунки з голівудським актором.

“Він все ще злий і не має наміру більше з ними дружити”, — додає джерело.

Окрім цього, причиною для ворожнечі могла стати релігія Круза — саєнтологія. У 2012 році він також розлучився з Кеті Голмс і практично не бачиться зі своєю єдиною біологічною донькою — 16-річною Сурі.

Тебе може зацікавити