Тональний крем: помилки, на які не звертають при нанесенні

by ira

Без ідеальної шкіри важко уявити відмінний образ, навіть якщо ви використовуєте професійну косметику. Однак дуже часто тональний крем лягає зовсім не так, як нам потрібно — не поєднується з іншими засобами, залишає смуги або ж провалюється в пори. У чому ж може бути проблема?

Про це інформує Ukr.Media, передає KURAZH.

Ви наносите забагато засобу

Деякі жінки щиро впевнені, що з тонального крему необхідно створити друге обличчя на своєму власному. Буквально намалювати нове. Але такий підхід призведе лише до того, що покриття буде максимально неприродним, якщо ви покладете на шкіру більше двох шарів. Також варто враховувати щільність самого засобу — вибирайте флюїди для щоденного використання, якщо ви покладете навіть кілька шарів, такий крем не виглядатиме маскою. А всі недосконалості ви можете приховати коректором і консилером.

Ваша шкіра не готова до нанесення

Ще однією причиною, чому у вас виникають проблеми з тональним засобом, може бути неправильна підготовка шкіри до нанесення тону. Обов’язково використовуйте зволожуючий засіб перед нанесенням крему, при цьому важливо пам’ятати, що будь-якій сироватці або живильному засобу необхідно дати час, щоб вбратися. Якщо ж ви будете наносити тональну основу на шкіру без “підживлення”, будьте готові, що крем підкреслить всі дрібні зморшки і шкіра швидко втратить вологу. А якщо ви будете наносити крем відразу ж на живильний засіб, який не встиг вбратися, тональний крем скачається через кілька годин.

Ви не використовуєте праймер

Зазвичай, без хорошого праймера не обійтися, якщо ви робите вечірній макіяж або збираєтеся на важливу подію, де необхідний ґрунтовний макіяж. У такій ситуації вам необхідний якісний праймер, найкраще, якщо він буде силіконовим. Такий засіб зможе вирівняти шкіру і приховати дрібні пори, тим самим створивши відмінну основу для покриття тональним кремом і закріплення пудрою.

Ви не чистите кисті і спонжі

Очищення вимагає не тільки наша шкіра, але і засоби для нанесення косметичних засобів. Дуже багато жінок ігнорують цей момент, вважаючи, що можуть обійтися вологими серветками, щоб прибрати надлишки косметики з кистей. Однак важливо пам’ятати, що на кистях із залишками тонального засобу накопичуються бактерії, які можуть подарувати «чудові» захворювання шкіри і очей. Крім того, від засохлого крему кисті стають жорсткими, через що просто неможливо добре розподілити тональний засіб.

Тебе може зацікавити