Цей рух позбавить тебе подвійного підборіддя на фото

by Max

Як же неприємно бачити, що на черговому фото твоє обличчя далеке від ідеалу! Точніше, з ним все може бути добре, якби не дряблий овал і подвійне підборіддя. Якщо хочеш забути про це розчарування і завжди добре виходити на фото, бери на замітку найпростіший прийом.

Подвійне підборіддя — головний біль навіть у худих дівчат, не кажучи вже про всіх інших! З віком овал обличчя деформується і вже не виглядає так само, як і раніше.

Ми вже розповідали, які вправи допоможуть тримати у тонусі цю зону. Але чудово розуміємо, що виглядати красиво хочеться завжди та скрізь. Особливо перед Новим роком, коли просто гріх не сфотографуватись за столом чи біля новорічної ялинки!

Насправді створення гарних фото – справжнє мистецтво, важлива частина якого – вміння позувати перед камерою. Знаменитості та професійні моделі спеціально цьому навчаються. Тобі варто взяти на замітку основні прийоми б’юті-науки!

Так, основа основ фотопозування – положення язика. Виявляється, якщо під час створення фотографії притиснути язик до верхнього піднебіння, овал обличчя здаватиметься пружнішим!

Секрет цього трюку є максимально простим. Притиснутий язик активує і «підтягує» м’язи шиї, позбавляючи тебе від натяку на друге підборіддя. Що важливо, в такому положенні ти не будеш скута в емоціях: зможеш посміхатися і навіть трохи відкривати рота.

Рекомендуємо спробувати цей прийом вже зараз, щоб у вирішальний момент точно знати, як саме потрібно напружити м’язи, щоб отримати максимальний результат.

Тебе може зацікавити