Ця весняна річ робить тебе старшою на 10 років – терміново прибери її з гардеробу

by Max

Весна – досить небезпечний період. Модниці нерідко помиляються, в одному образі поєднуючи легкі та важкі фактури, зимовий та весняний одяг, палітри з різних сезонів. Річ-зрадниця, про яку ми говоримо сьогодні, теж є наслідком таких неправильних міксів!

Давай відверто: у тебе є весняний гардероб? Ні, не зимовий светр і шкірянка, які, начебто, непогано дружать, а справжній куплений окремо і так само окремо зібраний весняний гардероб? Де штани реально підходять саме на березень-квітень, а куртки – не ті куртки, які ти носила у грудні.

Так, це дуже часта проблема: весна здається настільки недовгим періодом, що її начебто легко «проскочити», поєднавши зимові та літні речі. Звичайно, комбо на кшталт сукні-комбінації та водолазки себе виправдовують і виглядають чудово. Але решта випадків…

Під «іншими випадками» ми маємо на увазі важкі зимові хустки, які дівчата часом поєднують з легкими шкірянками, весняними курточками або більше — майже літніми сукнями. І хай би ще сам матеріал був невідповідним, але зазвичай в антитрендове «комбо» збирається все: і великоваговий візерунок (великі драматичні квіти, бордова клітина), і тонка бахрома, і форма арафатки… Всі ці деталі, крім того, що виглядають застарілими так ще й значно старять тебе.

Виглядають такі поєднання без смаку — і від цього нікуди не подітися. Тому що поєднання зимових і літніх фактур свідомо проблематично, і так само мікс з легенької косухи і угг виглядатиме дивно. Плюс до всього, трикутні шарфи-гіганти давно стали антитрендом, і від нас вони отримують 0 за п’ятибальною шкалою.

Як тоді носити хустку навесні? Підбирати її під верхній одяг. До кашемірового светра – аксесуар великої в’язки або просто виконаний з матеріалу, що не просвічує, щоб по щільності одяг і шарф були зіставні. Або, навпаки, вибирати деталі трохи легше, ніж сам аутфіт: наприклад, до джинсування додамо шовкову хустку.

Помічаєш, як гармонійно виглядають ці look’и? Так разом працюють відповідні за сезоном фактури — ось у чому секрет!

Тебе може зацікавити