У Дженніфер Лопес складний період в кар’єрі: у чому справа

by ira

Зірці Дженніфер Лопес довелося скасувати частину концертів туру This is Me… Now через поганий продаж квитків, а її останній альбом дебютував у чаті Billboard Top 200 лише на 38 місці. На думку оглядачки Бріді Пірсон-Джонс, до цього призвів збіг обставин, включно з нерозумінням запитів публіки і небажанням самої змінюватися.

Як інформує KURAZH, про це вона пише у своїй колонці для Mail.Online.

Дженніфер не шкодує грошей на свої проекти та рекламу. Так, кампанія матері двох дітей на підтримку її останнього альбому This is Me… Now здійснюється на самофінансуванні, а її вартість становить $20 мільйонів. Альбом, багато в чому натхненний її романом, що відновився, і подальшим весіллям з Беном Аффлеком, супроводжувався візуальним фільмом “Це я зараз… Історія кохання”. Вона також представила на Amazon Prime документальний фільм “Найвеличніша ніколи не розказана історія кохання”, темою якого стала все той же роман з актором.

Однак фанатам картина не особливо зайшла. Деякі охрестили появу Лопес у документальному фільмі “відірваною від реальності” і “маячною”.

В одному з широко обговорюваних моментів Джей Ло грається зі своїм волоссям перед дзеркалом, згадуючи дитинство в Бронксі, знаменитому робочому районі Нью-Йорка.

“Мені подобається ось так розчісувати волосся. Це нагадує мені, як коли мені було 16 років, я бігала кварталом у Бронксі. Божевільна маленька дівчинка, яка раніше була до біса дикою і безмежно дикою”.

Відео викликало негативну реакцію на TikTok. Користувачка Анджела, яка стверджує, що навчалася в тій самій школі, що й знаменитість, заявила, що Дженніфер “збрехала, щоб виглядати більш людяною”.

“Ми обидві вчилися в середній школі для дівчаток в ірландсько-італійському кварталі, тож вам не доводилося “бігати туди-сюди кварталом”, — заявила вона.

Критики теж зустріли документальний фільм і альбом млявою реакцією.

Тебе може зацікавити