У геймерському світі вийшла нова гра про відомого Людину-павука “Marvel’s Spider-Man 2”. Фани з нетерпінням чекали на неї, проте українська частина шанувальників була вражена найбільше. Розробники вирішили прикрасити вулиці міста, якими пересувається герой гри, українськими прапорами та вивісками.
Як передає KURAZH, про це йдеться у дописі стрімера Падона в Х (Twitter).
Як виглядає гра
“Кажуть, один з перших районів доступних для дослідження у Marvel’s Spider-Man 2 це маленька Одеса!” – написав стрімер.
На скриншотах, які зробив блогер, можна побачити національні прапори та вивіски українською мовою. Зокрема, “Kyiv Clothing”, “Лікарня”, “Аптека”, “The Tryzub” тощо.
![](https://kurazh.org/wp-content/uploads/2023/10/f81e2k8wuaapu4t-1024x576.webp)
![](https://kurazh.org/wp-content/uploads/2023/10/f81e2y_xwaevl8s-1024x576.webp)
![](https://kurazh.org/wp-content/uploads/2023/10/f81e2ytxgaaafol-1024x576.webp)
![](https://kurazh.org/wp-content/uploads/2023/10/f81e3bcxgaaejqk-1024x576.webp)
Скриншоти: twitter.com/pad0n
Крім того, розробники використали й кілька діалектичних українських слів, як-от склепочок, що означає “крамниця”. У ньому продають борщ, пироги, голубці та медівник.
![](https://kurazh.org/wp-content/uploads/2023/10/f81iygzx0aajekk-1024x576.webp)
![](https://kurazh.org/wp-content/uploads/2023/10/f81iys2xiaetrtk-1024x576.webp)
Скриншоти: twitter.com/pad0n
Інші користувачі також знайшли в ігровому місті церкву.
![](https://kurazh.org/wp-content/uploads/2023/10/f81-dq9wuaahu_h-1024x576.webp)
Скриншот: twitter.com/RangeVlad