Українську кліпмейкерку Таню Муіньо вдруге номінували на “Ґреммі”

by ira

Кліп української кліпмейкерки Тані Муіньо на пісню “As It Was” британського співака Гаррі Стайлза номінували на “Ґреммі-2023”. Номінантів оголосила 15 листопада Національна академія мистецтва і науки звукозапису на своєму YouTube-каналі.

Про це інформує KURAZH з посиланням на suspilne.media.

Цей кліп змагатиметься за перемогу в номінації “Найкраще музичне відео” разом із кліпами на пісні Адель, BTS, Кендріка Ламара, Doja Cat і Тейлор Свіфт.

Таня Муіньо вже вдруге номінована на “Ґреммі”. У 2022 році вона претендувала на перемогу в номінації “Найкраще відео” за кліп на пісню Montero (Call Me By Your Name) репера Lil Nas X.

Таня Муіньо – українська режисерка, стилістка та кліпмейкерка. Відома своєю роботою з гуртом Foals, музикантами Katy Perry, Harry Styles, Post Malone, The Weeknd, Cardi B, Lil Nas X, MONATIK, Время и Стекло, DOROFEEVA.

“Ґреммі” (Grammy) – найпрестижніша музична нагорода в сучасній музиці, яка існує з 1958 року. Їі можна порівняти з премією “Оскар” у кінематографі. “Ґреммі” визначають у 108 категоріях у 30 музичних жанрах за голосуванням уповноважених членів Національної академії мистецтв і науки звукозапису (Recording Academy).

Тебе може зацікавити