Від мрій до випробувань: трейлер української драми “Я, Ніна” розкриває сильну героїню (відео)

by ira

Вийшов офіційний трейлер української драми “Я, Ніна”, створеної на основі особистої історії журналістки та телеведучої Яніни Соколової, інформує KURAZH.

В трейлері представлено головну героїню фільму – сильну особистість, красиву та успішну телеведучу Ніну Сокіл. Її життя малюється як втілення мрій: любов, кар’єра, прихильність прихильників. Але раптова трагічна новина про важку хворобу зруйнує всі досягнуті вершини. Ця перешкода змушує її переосмислити себе та розуміти справжню цінність життя.

Трейлер супроводжується піснею “Сьомий день” від рок-гурту “Друга Ріка”, яка стала офіційним саундтреком фільму. Валерій Харчишин, фронтмен гурту, також з’являється у стрічці у короткому камео, повідомляє прес-служба “Артхаус Трафік”.

Головну роль у фільмі виконала психологиня, блогерка та акторка Ксенія Хижняк. Режисеркою стала Марися Нікітюк, відома своєю попередньою роботою “Коли падають дерева”, яка була відзначена як найкращий дебют 2018 року на Національній премії кінокритиків “Кіноколо”.

Світова прем’єра фільму відбулася на Tallinn Black Nights Film Festival, одному з 15 найпрестижніших кінофестивалів світу. Також “Я, Ніна” було показано на Filmfest München, одному з найважливіших фестивалів Німеччини. Фільм став відкриттям міжнародного кінофестивалю “Миколайчук OPEN”, де відбулася українська прем’єра, завершивши показ десятиминутними оваціями.

Українські глядачі матимуть змогу побачити фільм у широкому прокаті з 7 вересня 2023 року.

Тебе може зацікавити