Від сварки з Кейт Мосс до гламурних вечірок: Фран Катлер проводить відпочинок з Карою Делевінь

by ira

Фран Катлер, 60-річна “королева PR”, яка здобула славу завдяки організації ексклюзивних вечірок для зіркових друзів, все ще тримається в кругу “відмінних”. У 1990-х роках її називали “вечірнім ротвейлером” Прімроуз Гілл за її вимогливість і відбір гостей на безтурботні зустрічі для Кейт Мосс та Сейді Фрост.

Про це пише KURAZH з посиланням на DailyMail.

Незважаючи на свій скандал зі знаменитою супермоделлю Кейт Мосс у 2018 році, Фран все ще жваво проводить час у компанії модних знаменитостей. Вона привернула нову групу стильних друзів, з якими часто вирушає на нічні вечірки.

На своїй сторінці в соціальних мережах, Фран поділилася фотографією, на якій вона зображена разом з супермоделлю Карою Делевінь, її дівчиною – музиканткою Леою Мейсон, відомою як Мінк, та актрисою Сієнною Міллер. Знаменитість пишається своїми пригодами у Сен-Тропе та стверджує, що провела найчудовіші два тижні у компанії кращих людей.

Проте, Фран Катлер не завжди насолоджувалася популярністю серед всіх своїх знаменитих друзів. У 2018 році вона опинилася в “холоді” після величезної сварки із своєю колишньою найкращою подругою Кейт Мосс, з якою її зв’язувала дружба понад 20 років. Під час недоречної ситуації, Фран помилково відправила Кейт неприємне фото разом з критичними коментарями щодо її зовнішності.

Інформатори розповіли, що Фран мала намір відправити повідомлення другові, але помилково відправила їх самій Кейт. Звідти і виникло непорозуміння. Кейт була у гніві.

Хоча їх друзі сподівалися, що після похорону їхньої спільної подруги Аннабель Нільсон у тому ж році, стосунки між ними покращаться, проте розмови між ними закінчувались конфліктом.

Тебе може зацікавити