Вісім звичок, які сприяють гармонійним стосункам

by ira

Що потрібно робити щодня, щоб і ви, і ваш партнер ставали щасливішими? Є вісім звичок справді якісних, гармонійних стосунків, які збережуться надовго.

Про це повідомляє KURAZH з посиланням на elle.ua.

1. Лягайте спати разом. Це не означає, що щоразу, опинившись удвох під ковдрою, потрібно займатися сексом. Достатньо просто синхронізуватися. Адже, погодьтеся, немає нічого милішого, ніж обійматися та розмовляти перед сном. І гріти холодні руки об його спину.

2. Знайдіть спільне захоплення. Це чудово, якщо він їздить на футбол саме тоді, коли у вас заняття з малювання. Але має бути хоч щось, що ви любите робити разом. Та хоч розводити акваріумних рибок! У скрутні моменти це маленьке хобі може зблизити вас.

3. Тримайтеся за руки. Привчіть себе до цього, як привчили випивати склянку води вранці. Результат не змусить себе довго чекати.

4. Довіряйте та прощайте. Звісно, все залежить від масштабу трагедії. Але важливо пам’ятати, що зруйнувати набагато простіше, ніж збудувати. Кому потрібні ці образи?

5. Фокусуйтеся на хорошому. Цей трюк добре працює з тваринами та дітьми, а от про дорослих ми часто забуваємо. Хваліть коханого навіть за дрібниці, бачити тільки хороше — велика праця. Щасливі пари не помічають недоліків.

6. Обіймайтеся кожного божого дня, адже це так просто! Ви знали, що наша шкіра має пам’ять — вона пам’ятає всі приємні (і не тільки) дотики? За статистикою, пари, які регулярно обіймаються, менше хворіють і міцніше сплять.

7. Говоріть «люблю тебе» і «гарного дня» щоранку. Звучить банально, але це важливо. Можливо, ці слова допоможуть коханому вистояти у заторі або впоратися з важким звітом.

8. Бажайте одне одному добраніч. Незалежно від ситуації. І «закривайте» сварки перед сном. Адже ваша любов набагато сильніша за всі негаразди у світі.

Тебе може зацікавити