Все найкраще ще попереду: відомій модельєрці Вірі Вонг виповниться 75 років

by ira

Дизайнерка весільних і вечірніх суконь Віра Вонг, якій 27 червня виповниться 75 років, зізналася People, що поки що не знає, як відсвяткує цю знаменну подію, передає KURAZH.

“Плани на день народження висять у повітрі. Я маю на увазі, що 75 років — це великий тиск. Будьте впевнені, буде торт”, — каже вона.

За словами всесвітньо відомої модельєрки, вона не збирається йти на спокій.

“Я думаю, що, можливо, трохи подібно до 93-річного Воррена Баффета або королеви Єлизавети II, яка правила британською монархією сім десятиліть, доки їй не виповнилося 96 років, я просто продовжуватиму творити, бо відчуваю, що я здатна робити свою найкращу роботу дедалі більше й більше. Я дійсно намагаюся поважати те в мені, той голос у мені, відтворювати який я дуже щаслива. Ось у чому вся справа”, — додала Вонг.

Це свого роду розширення прав і можливостей, яке дало змогу їй і її модному бренду працювати — і домінувати — на весільному ринку. Цього року бренд Vera Wang, який нещодавно одягнув Ванессу Гадженс на її весілля з Коулом Такером і розробив сукню для актриси для церемонії вручення премії “Оскар” 2024 року, відзначить своє 34-річчя.

“Це дуже важливий рік для нас”, — зізнається засновниця модного дому.

Тебе може зацікавити